Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen alakom van? (körte stb. )

Milyen alakom van? (körte stb. )

Figyelt kérdés

85cm 68cm 83cm (mell, derék,csípő)

Ez nagyon rossz testarány? (Tudom hogy fogyni kéne)


2013. febr. 7. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom még hányan fognak ehhez hasonló kérdést feltenni, de aki ilyenre készül, és neked is ezt mondom kedves kérdező: számokból nem tudjuk megállapítani hogy milyen az alakod, mennyire vagy vékony, kövér stb. Képet tegyél fel, azzal többet segítenél. Mert lehet hogy a derekad 68 centi és a csípőd 83, attól függetlenül a combod lehet vékony, vastag, gondolom leesett hogy mi a baj. Csinálj egy képet, vágd le róla a fejed hogy ne ismerjen fel senki, és tedd fel ide. Úgy könnyebb lesz mindenkinek.
2013. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
140cmtest magassághoz dagi vagy, 180cm-hez gebe.
2013. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez a tipikus csillagtök testalkat. szigorú diétával lehet rajta változtatni:

reggeli: 2 szelet csokitorta:

ebéd: pizza, steak cukormentes kólával

vacsora: light chips kaviárral


sok szerencsét

2013. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szívesen megnéznélek!

:)

Képet feltehetnél és megmondanánk hogy milyen jó alakod van! :)

2013. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez homokóra-alak, de ennél többet nem nagyon lehet róla mondani kép nélkül. Szerintem egyébként a rossz testalkat a hengernél kezdődik: 70-70-70, 80-80-80, és társai.
2013. febr. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gomba.
2013. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!