Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért különbözöm ennyire az...

Miért különbözöm ennyire az osztálytársaimtól? (több lent)

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok.

Az osztályomban mindenki ezeket imádja:

- One Direction

- Twilight Saga

- Szent Johanna Gimi

- Selena Gomez

- Taylor Lautner

- minden szembe jövő "helyes" srác.


Velük szemben én ezeket KI NEM ÁLLHATOM!

Amiket én szeretek:

- Three Days Grace

- Skillet

- Anime minden mennyiségben

- Tokio Hotel

- Vocaloid

- Fullmetal Alchemist Testvériség (kedvenc sorozat marad örökre! *.*)


Minden napos téma a sztárok, meg az Xbox Kinect játékok, meg egyéb ilyenek. Nekem nincs Xbox-om, szóval ebből kimaradok. Sztárokról inkább nem mondok semmit, mert leszólnak. Bravo, meg Bravo Girl helyett Mondóra és Animecon belépőre gyűjtök.

Megkérdezik, hogy mi a kedvenc számom Selenától.

- Nem hallgatok Selena Gomez-t - válaszolom. Akkor megkérdezik, hogy mit hallgatok. Ha elmondom az igazat, akkor kiröhögnek.... Nem leszek minden srácba "szerelmes".

11 évesen nem festem magam, mint pár lány.

Nem szaladok el sikítva, ha egy fiú oda jön hozzám beszélgetni.

Egyre jobban kedvelem a kék és a fekete színt, mint a rikító rózsaszínt.


Miért van az, hogy ennyire különbözök az osztálytársaimtól? Velem van a baj?

11/L



2013. febr. 11. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs veled semmi baj. neked ilyen az ízlésed. a hülye osztálytársaid pedig nem tudják felfogni, hogy te ilyen vagy
2013. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

dehogy veled van a baj.....csak más az "ízlésvilágod"

velem is ez van: én a green day-t, NIRVANA-t, bullet for my valentine, billy talent-et szeretem, és amikor olyan idős voltam mint te, én is magasról tettem a hírességekre.

Az oszt. Társaid meg most élik ki a kislányos énüket (gondolom).

Ezen ne rágódj.

Nekem nem is igazán voltak lánybarátaim, inkább egy nagyon jó fiú haverom volt, de mindig vele lógtam :D

( ez nem ide tartozik, de komolyan: tokio hotel??! Jó, tudom, van van 2-3 jó zenéjük, aminek a szövege teljesen értelmetlen, de egy 11 évesnek nem egy transzfesztita embertől kéne zenéket hallgatnia, nézd meg ezen az oldalon, hogy néz ki:

www.sodahead.com/entertainment/who-hairstyle-is-the-best/question-921705/?link=ibaf&q=bill%2Bkaulitz&imgurl= [link]

inkább hallgasd őket (picit hasonlítanak rájuk, de 7x jobbak):

black veil brides ( eredetileg ők is olyanokat énekeletk hogy nem baj hogy más vagy, meg ilyesmi)

2013. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bill azóta már így néz ki: [link] de végülis lényegtelen.

Te ezeket szereted, ők meg azt. Ennyi. Ilyen idősen hajlamosak azt hinni a tinik, hogy mennyivel másabbak, mint az átlag, pedig minden második azt hiszi... nekem is volt ilyen korszakom, tudom, hogy miről beszélek.

2013. febr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ^^

A nővérem nagyon bírta a TH bandát, mindig az ő zenéjük szólt a tévéből. Éjjel-nappal ezt hallgatta, egy idő után nekem is megtetszettek a számaik. Mármint a ritmusok, meg ilyenek. Nem igazán érdekel, hogy, hogy néznek ki, csak hallgatom a zenéjüket. Különösebben az sem lenne baj, ha meghalnának. (Oké, ez durva volt... Nem akarom, hogy meghaljanak.)

2013. febr. 12. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, figyeljétek ezt a kérdést, és lássátok meg mennyire romlott ez a világ. Egy 11 éves lány nem olvad be a tömegbe, nem ribancosodik meg, és ezért kinézik annyira, hogy szinte neki van bűntudata. Semmi gond nincs veled, velük van a gond, ha engem kérdezel.
2013. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kameko-san ***** válasza:

Ne aggódj, nem veled van a baj. én most azt a korszakomat élem, hogy a suliban senki nem ért meg, hasonló indokok miatt, mint amiket te kiírtál. (Szerencsére 1,5 év és elválnak útjaink) Szóval tapasztalatból mondom, hogy csak mert más az ízlésed mint a többieknek körülötted, attól még nem vagy rossz/furcsa ember. (Amúgy én is szeretem az animéket, az egyik kedvencem nekem is az FMAB. De conra már megvan a pénz, de ugye ennyi idősen nem engednek el. :))

De mindenesetre kitartás, és ne változz meg csak a többiek miatt!


13/L

2013. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Con-ra nem fognak elengedni, csak akkor, ha a nővérem is elmegy... :D
2013. febr. 17. 17:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!