Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan alakult eddig az...

Hogyan alakult eddig az életetek és milyennek gondoljátok?

Figyelt kérdés

Én 26éves nő vagyok a gyerekkorom nagyon jó volt 12évesen elkezdtem modellkedni ruha katalógusokban divatbemutatón voltam 16évesen hostesskedni rendezvényeken partikon és elkezdtem járni az első fiúmmal aki helyes volt de csak fél évig jártunk mert elköltözött Angliába 17évesen a 2.dik fiúmmal azzal együtt voltam 1évig csak aztán egyetemre mentem és 24évesen az akkori pasim megkérte a kezem ő 26éves volt 1évvel később volt az esküvőnk 100-an voltunk és egy csodás parkban volt tavasszal most rendezvényszervező vagyok és van egy fél éves kisfiunk 2éven belül szeretnénk egy kislányt is én nagyon jónak találom az életem Budán lakunk egy lakásban de ha megépül a kertes házunk BUdán akkor oda költözünk 2hónap múlva.

bocs gyorsan írtam


2009. szept. 6. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Hát én még csak 15éves vagyok,szóval nem igazán tudok mondani semmit.DE nagyon sok tervem van,és remélem h ezek meg is fognak valósulni.:)
2009. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az enyém eddig borzalmasan. félelmetesen sz*r, nem érdemes belegondolni se, mintha meg se történt volna.

ha elkezdődik valami nyerő széria, onnantól fogom számolni, az addigi évek mennek a kukába.


F/24

2009. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szarul, rengeteg dolog amit nem tudok magamnak megbocsájtani, és másoknak, de rájöttem hogy a máért élek, igy még elég jól :)
2009. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megismertem a paromat aki csodalatos ember...nagyon szeretem, szamomra ez nagyon sokat jelent...bejutottam pszichologiara, aminek szinten orvendek... eddig szep eletem volt, azt hiszem...de igazan boldog akkor leszek ha a felesege leszek ennek az embernek, es vegre egyutt elhetunk mar...sajnos erre sokat kell varni:(
2009. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

rosszul,rossz gyerekkorom volt,Szóval mióta az eszemet tudom anyám mindíg is utált engem,bár ezt tagadja,de én érzem.Soha nem tetszik neki semmi.Ha segítek neki akkor is belém köt.Állandóan azt hajtogatja hogy apuval ritkán veszekszik de akkor mindíg miattam.Ritkán neki ad igazat,pedig akkor is nekem van igazam.Pedig 1hónapban 2hete vagyunk(barátom+én) otthon.1hét nálunk 1 hét náluk.

Mindíg piszkálja mamát is(mama is őt,ő velünk lakik),és aput is ha rájön.pedig ő nagyon sokat dolgozik,és még neki is segít a munkába.Hajnali3tól 8ig majd segít anyunka 8tól 12ig majd megint megy a melóba délután 15től 19ig vagy tovább.pedig apunak nem is lehetne dolgozni.Mindíg azt hajtogatja hogy nincs pénz,de akkor ne vegyen cigit meg sört.Mindíg azt mondja hogy én nem segítek anyagilag neki csak az ikertesóm,ő odaad neki egy csomó pénzt(nemhiába a tesónak sosincs pénze)én milyen skót vagyok.Jó nem sok pénzt adok nekik de adunk anyóséknak is.10.000-10.000ft od.De anyám mindíg kér és mi adunk nekik.Ő soha nem adna nekünk.Azt is szóvá teszi hogy visszakérem amit kölcsönadunk nekik.Mindíg azt kérdezi hogy hogy van nekünk annyi pénzünk hogy most elköltsünk 20-30.000 cipőre,2évben egyszer .Nem érti meg hogy nem kell annyit cigizni,és inni.Meg hogy milyen drága a számítógép 300.000 benne volt mindennel.Nem érti meg hogy mi fokozatosan vettük meg nem egyszerre.Neki nincs pénze bugyira(mindíg ezt hajtogatja)Mindíg leszégyenít a párom szülei előtt ahogy berúgik,apu nem rugik be.Persz ezt ő tagadja.Soha nem köszönt fel névnapomkor,se születésnapomkor se.

Sajnos nőgyógyászatilag sokat/állandóan betegeskedem.

A LEGJOBB DOLOG AZ ÉLETEMBEN A Párom akivel már több mint 3éve vagyunk eggyütt,ha ő nem lenne lehet már én sem lennék,mert idegroncs vagyok 21évesen(anyám miatt) szeretnénk majd egy lakást/házat de hitelt nemakar a párom felvenni,de eközben gyűjtögetünk mindent a lakásba,és kapunk.Már sokmindenünk megvan.Esküvőt nem igazán szeretnénk.Gyereket olyan 3év múlva.

Úgyhogy az életem nem volt eddig valami jó.


Bocsi ha hosszú voltam(de még írhatnék)

Most már megyek aludni nem rég jöttem haza,életet mentettem.

21/L

2009. szept. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 éves koromtól nagyon szép életem volt 22-ig. Komoly kapcsolat, szerelem, sok utazással és szórakozással. Aztán kikerülve az egyetemről jött életem első munkahelye, ahol testileg bántalmaztak. Kevés embernek mondhattam el, a barátommal szakítottam. Teljesen egyedül maradtam. Tavaly karácsonykor azt hittem, hogy újra meg tudok bízni egy férfiben, mire közölte, hogy maradjunk inkább barátok, mint előtte. Most senki nem tudja rólam, miken mentem keresztül. 25 évesen itt vagyok és fogalmam sincs, mikor alakul végre úgy az életem, mint ahogy kellett volna folytatódnia három éve.
2009. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

01:28as vagyok-10:11esnek:Nagyon sajnállak amin most/eddig keresztül mentél.Megértelek.Remélem hogy hamarosan boldog leszel,és lesz egy boldog párkapcsolatod.Én is itt vagyok fiatalon de senkire(szüleim) nem számíthatok,csak a páromra.Anyám engem idegronncsá tesz.


RÁD FÉR MÁR EGY (KIS) DOLOG ÉLET!

2009. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!