Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is utáljátok a vasárnap...

Ti is utáljátok a vasárnap estéket a hétfő közelsége miatt?

Figyelt kérdés

Már délután arra gondolok hogy rosszabb, mint egy sima hétköznap, mert 5 munkanap áll előttem...

Újra beállni a mókuskerékbe, hajnalban kelni, egész nap nincs megállás, ha hazaérek itthon is ebédet készíteni, takarítani, holtfáradtan lefeküdni úgy, hogy soha nem tudom kialudni magam...



2013. febr. 17. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind1-ik ilyen.
2013. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

régebben volt nekem is ilyen, de csak vasárnap este, mostanában nem, elengedem, élvezem a vasárnapot

gondolj bele, elveszed magadtól az időt

2013. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a vasárnapi nap sosem lombozottle.

Ami lelombozott az olykor a A HÉTFŐ VAGY A SZERDA VOLT.

Rendes melósként állandóan szabad hétvégével úgy nem is igazán érdekelt ez mert szívesen melóztam a melóhelyemen is mert szerettem azt amit csináltam.

Most biztiőr vagyok 24/48ban a hétvégék nem jelentenek semmit,max ha bulizni megyek.

2013. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

maradj fenn minél tovább! :D:D


am velem is ez van, de mondom éjfélig elhúzom és akkor királyság, másnap viszont bánkódom hogy mi a jó életért nem bírtam korábban lefeküdni

2013. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

11 körül szoktam lefeküdni, így is nehéz felkelnem. Éjjeli bagoly vagyok, régen éjfél-1 között feküdtem le, de most nem tehetem meg mert akkor másnap egész nap mosottsz@r leszek és csak kell arra is gondolni, nem csak arra, hogy most milyen jó lenne még itt üldögélni.


Amíg forgó műszakban dolgoztam nem is érdekelt a hétvége, egyetemista koromban pedig igyekeztem 4 napba belezsúfolni az óráim lehetőleg 8-kor kezdődő óra nélkül.


Én szerdán már kezdek örülni, nemrég olvastam egy "kutatást", hogy egyesek a szerdát utálják a legjobban mert az van a "rossz" 5 nap közepén, amikor az elmúlt hétvége már távol, a következő pedig még távol van. Én nem így vagyok, a múlt hétvége elmúlt, "visszafelé" nem örülök.

2013. febr. 18. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,én is gyűlölöm.Egyfolytában az órámra nézek,és csak siránkozok,hogy hogy telik az idő.

Viszont a péntek délután és a szombat délelőtt..azokat imádom:)

2013. febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!