Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Itt a gyk-n az emberek nagy...

Itt a gyk-n az emberek nagy része miért ítél el rögtön olyan sok embert néhány információ alapján?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 17:31
 1/4 loupsolitaire ***** válasza:
100%

Mert ilyen az átlag ember. Szeret mindent/mindenkit beskatulyázni, beilleszteni a saját kis rendszerébe.

És nem csak a gyk-n.

2013. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok a troll :)

Én is elszoktam ítélni embereket,valami alapján,ezt viszont azért teszem mert pl tudom tapasztalom hogy ez igaz mondjuk az adott csoport nagyjára,természetesen tudom hogy vannak kivételek,de azért soha nem árt az óvatosság.

Én a nőket szoktam beskatulyázni(ott széles a rendszer választéka) :) meg akikkel vigyázni szoktam azok a bmw-sek az utakon,mert tisztelet a kivételnek a nagyja sportpályának nézi az utakat és mások élete kockáztatásával.van még egy skatulya de arról inkább nem írok.

Szal a lényeg, az hogy a mai világban ilyen mindent tudóak vagyunk mert itt az internet és ez a végeredménye.Szerintem jobb lenne a világ mobil,és internet nélkül.

Üdv!

2013. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erkölcstelen dolgot tesz, vagy csalja a feleségét gyerek mellett, akkor az ilyen férgeket had ítéljem már el. Köszönöm hogy megengeded!
2013. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
# 3/3 Az ilyeneket jogosan el is kell ítélni,szerintem a kérdező nem ilyen bűnös dolgokra gondolt.
2013. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!