Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan weboldal, ahol...

Van olyan weboldal, ahol lehet találni valamiféle (leginkább külföldi) levelezőpartnert?

Figyelt kérdés
Egyszer-kétszer e-mail-eztem egy-két külföldi arccal, de megszakadt a kapcsolat. Nekem azonban tetszett a dolog. Vannak ilyen oldalak, hirdetések?
2013. febr. 23. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] sok sikert :)
2013. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úúú. Nagyon köszi!

Dobtam zöld pacsit. :)

2013. febr. 23. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:
akár ezen az oldalon is lehet találni, csak ki kell várni mert a többség hajlandó eltűnni 1-2 levélváltás után.
2013. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt ismerem... Volt már partnerem, aki csak így sutty, és többet nem írt.
2013. febr. 24. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


ezekkel vigyázni kell, mert nagyon sok emailvadász van, aki csak azt akarja, hogy válaszolj, és vírusokkal bombáz. a többség meg egyáltalán nem is válaszol, vagy pár levelezés után ellaposodik az egész. én is tűntem már el, mert ráuntam, hogy érthetetlen angolsággal összevissza gagyogtak egyesek, és semmiről nem lehetett velük beszélgetni. meg nagy részük kamuzik szerintem, ha valaki 10 éve él amerikában, akkor illene neki egy alapszintű angolt beszélnie.


van még csetelős is, a chatroulette utódja, de ott emg kb mindenki csetszexeln iakar, és ha enm nézel ki jól, kidob a rendszer a sok negatív visszajelzés miatt. pár perc alatt.

2013. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó: ennek az oldalnak mi a címe?
2013. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!