Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mind a kamaszkor velejárója...

Ez mind a kamaszkor velejárója? Van olyan, ami nem köthető ezzez, hanem a személyiségemben változott meg?

Figyelt kérdés

1.Mostanában úgy vagyok vele, hogy nem sok minden érdekel. A tanulás az megy, azt nem hanyagolom el, sőt még rá is hajtottam, de más dolgokhoz úgy állok hozzá, hogy lesz, ami lesz. Régebben érdekeltek mások dolgai, most azt mondom magamnak, megoldják egyedül. Olyanok is vannak (nem vagyok rá büszke), hogy elmegy mellettem egy-egy tanár és ha nem figyel oda bemutatok neki, meg ilyesmik. Előszeretettel égetem magam (annyira nem durván)kisebb baráti körökben.


2. Brutálisan őszinte vagyok..


3.Nem tudom, volt e már másnál is ilyen, de ha tudom, hogy valaki utál, vagy nem kedvel, akkor annak a szemében megpróbálok minél "rosszabbnak" kicsit k*rvásnak (a gyakori nem engedi a csúnya szavakat) tűnni. Ez

még a kisebbik baj, de gyakran csinálom ugyanezt, azokkal is, akik szeretnek, akiket szeretek tisztelek. Miért csinálom ezt?


4.Ha rosszkedvem van, vagy mérges vagyok, mindig keresem a bajt.


5. Képes vagyok minden filmen sírni. De MINDENEN van, hogy egy vígjátéknak olyan aranyos kedves kis vége van és fél órát sírok rajta.


Ui.:jó kategóriába írtam?


Köszönöm, ha végig olvastad, duplán köszi a válaszokat, triplán az értelmes válaszokat:)

14/L



2013. febr. 25. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd. Most még pont ebben az elviselhetetlen korszakodban vagy...
2013. febr. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, ja, ilyen a kamaszkor, el fog múlni idővel.
2013. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oks kööszi:))
2013. febr. 25. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, azzal jár:)


Egyébként így ezeket olvasva nekem tökre bejössz.És aranyos lehetsz, amikor a filmeken elsírod magad:)

Ha kérdezek pár dolgot privátban a kérdésben leírtakkal kapcsolatban, válaszolsz?:)

2013. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ohh,dettó én vagyok.csak engem a tanulás sem érdekel.A legdurvább az volt,amikor egy horror filmen sírtam,mert megszerettem a főszereplőt,és sajnáltam,hogy meg kell halnia>.<
2013. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 igen:)

#5 :DD én azon inkább röhögök..viszont a kutyákat sajnálom, ha őket ölik meg :/

2013. febr. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!