Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mániákus a túlzott kézmosás?...

Mániákus a túlzott kézmosás? Olvastam ilyenről, hogy ez egy kisebb fajta mánia. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindig minden után ha csak tudok kezet mosok. Ha pénzt fogdosok mindjárt megmosom, ha kilincset fogtam akkor is, ha enni készülök, de itthon voltam egész nap és semmi olyat nem fogtam meg akkor is.(mondjuk talán azt nem teszem rosszul) Ha tasakos levest csinálok még akkor is. ha kimegyek a kertbe, de nem fogok meg semmit , és visszajövök a házba akkor is. Flúgos vagyok? Ez már mánia?
2013. febr. 27. 07:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez már asz, és nem is egészséges. A túlzásba vitt higiénia inkább káros, mint hasznos.
2013. febr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!