Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Emos vagyok. Kicsit fura 15...

Emos vagyok. Kicsit fura 15 évesen. Alig várom h emos hajam legyen, pirszigjeim és csak fekete cuccom. Csak szerintem fura?

Figyelt kérdés
( 8 éves korom óta vágom a kezem és ÉLVEZEM! Pszihológushoz küldtek suliba, pedig nem tudnak erről, csak fel tűnt nekik h nem lányként viselkedem, verekszem, félnek tőlem a fiúk, állandó depi, egyedül lét, leszarom stílus, pofátlanság. ) normális ez 8. koromba? ( helyesírást ne nézzétek xDDD pls

2013. márc. 1. 12:56
 1/9 anonim válasza:
66%

Nem furcsa vagy édes kislányom, hanem egy kis sz@rzsák.


Tanulj meg helyesen írni verekedés meg öncsonkítás helyett, igazából rád fér.


Egyébként úgy gondolom, hogy ez a viselkedés nem furcsa. A lázadó korban vagy, teljesen normális, hogy ki akarsz tűnni a tömegből. Amennyiben ez az eszeddel, tanulmányi eredményeiddel, szépségeddel, esetleg sportban, művészetekben elért sikerekkel nem sikerül, akkor bizony kénytelen vagy ilyen szánalmas módon felhívni magadra a figyelmet. Hát nem fura ez, csak szánalmas...

2013. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Igazán bekaphatnád! :D képzeld, tesiből én vagyok a legjobb, kézilabdázom kis korom óta, úszom.... Ha akarnék kitűnő lehetnék mint régen, tanulással nem lenne gond csak NEM akarok tanulni... Rajzolni is úgy ahogy de tudok... nem ezekkel van gond -.-" nem lázadni akarok! Azt akarom h megpusztuljon mindenki mert kiskoromba sokat bántottak és most sem jó a kapcsolatom a családommal! Nem érted amit írtam de okoskodsz... Grat komolyan :D Barom az ilyeneket... Ha kis lányomnak szólítottál gondolom felnőtt vagy, és nagyon remélem nincs gyereked, ha még is, sajnálom, biztos ő is ugyan úgy segítségre szorul, és ő is itt kér mint a családjától :O
2013. márc. 1. 13:49
 3/9 anonim válasza:
76%

1. Te nem szorulsz segítségre azol alapján, amit elmondtál. Majd átmegy rajtad ez, mint minden tinin. :)

2. Sajnos nem fog megpusztulni a családod, bármennyit vagdosod is magad és bármilyen színű a hajad. :)

3. Az èn gyermeknevelési elveim egészen rendben vannak nyugi. :) Majd rájösz erre us, ha felnősz. :)

4. becsüld meg magad, már rég nyakonvágot volna ilyen hozzáállásért a legtöbb jóérzésű szülő.

2013. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát, ez vagy egy eltúlzott, félkamu kérdés... vagy nem tudom... :D


Ha ez igaz, akkor sajnállak kedves kérdező...


Az előttem szólónak teljesen igaza van... Kitűnni nem csak ilyen szánalmas módon lehet.

Bár, ha Neked jó így, hogy rajtad röhögjön mindenki, vagy éppen szánakozva nyugtázza, hogy " ja a hisztis hülyegyerek? ", akkor hajrá.


Én a helyedben leülnék és elgondolkodnék.


És elkezdenék valami hasznosat is csinálni.

Majd X év múlva kinövöd ezt és rájössz, hogy ez nem helyén való, vagy nagyon benne maradsz ebben és eldurvul a helyzet, aztán anyádék földeltetnek el x év múlva.


Bár, szerintem ez csak műbalhé---

2013. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
77%
naggyából mindent elmondtak az előttem lévő válaszolók..én csak azt szeretném hozzátenni,hogy te neked szerintem fingod sincs,hogy mit jelent a 'depi' szó,mert hogyha én depis lennék eszembe se jutna megverni mindenkit és szerintem ezt a kérdést is csak azért tetted föl,hogy elmondd nekünk milyen vagány vagy az emos stílusoddal.. (13/L)
2013. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

1. Ott kezdődik hogy az nem "emos" hanem "emo", egy életérzés.


A rockerekre sem azt mondod, hogy "rockeres" hanem hogy "rocker"


2. Most nagyon "vagány vagy", de majd később megtanulod hogy a "Nem akarok tanulni és mindenki pusztuljon meg" szöveggel és cselekedettel nem mész semmire. Konkrétan meg fogsz halni. Nem akarsz kommunikálni, azt akarod hogy mindenki haljon meg?...Bezzeg mikor a pék nénitől a kakaós csigádat veszed nem ezt gondolod.


Nem tudom mi történt veled, de őszintén szólva nem is érdekel. Erre nem lehet felnézni, amit te csinálsz az idegesítő és tipikus.


Az én anyukám kislányként olyan szinten nincstelenségben élt, hogy még a foga is kilyukadt mert fogkrémre is alig tellett. Megerőszakolták és cigányok vitték el a holmijait a lakásából. Meg élt nem egy dolgot, de most van egy háza, 5 gyereke, jól tartja magát, van egy boldog családja, férje, 3 kutyája és boldog. Sokan szeretik, mert pozitív személyiség. Az a példaértékű amit ő véghez vitt, nem az amit te csinálsz.

Ha valami gond van mindig azt mondják a szüleim: "Lányom, valamit mindig lehet csinálni. Ha nem ezt, majd valami mást."


Persze gondolom te erre is csak azt mondod, hogy "Nem is akarom hogy példaértékű legyek és lehessen miért felnézni rám".


Akkor ne keseregj és ne arcoskodj mert már unalmas. :)

2013. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
90%
szerintem a legtöbb gyerek átéli ezt az " emó akarok lenni" érzést, ahogy én is menőnek tartottam anno ( bár én ezt 14 évesen ki is nőttem szerencsére). a lényeg hogy most nagyon menő neked, csak vigyázz később nehogy megbánd ezt a sok butaságot . pl a vasalással tönkreteszed a hajad, a festékektől ráncos lesz a bőröd. nem tudom megéri-e. egyébként az érvágás nem csak fölösleges, de határozottan gáz is. főleg felnőtt korodban, amikor magyarázkodhatsz a gyerekednek az ottmaradt hegek miatt...
2013. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az a baj az emo-kal, hogy még az érvágáshoz is bénák.
2013. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
SZERINTEM ez teljesen normális. Én is lázadó típus vagyok, néha verekedek (egykét fiú tőlem is fél ;) ) Mindig megvan valaminek az oka. Téged pl kis korodban bántottak és nem jó a családoddal a viszonyod. Van hogy csak azért lesz vki emo mert egyszerűen az akart lenni. Semmi baj nincs ezzel csak ne vagdosd magad. A leszarom stílus és a pofátlanságon meg javíthatsz ha akarsz de csak ha akarsz!! (Ezért a kommentért biztos mindenki leszavaz de ez van! ) Remélem segíthettem :D
2015. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!