Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyre jobban visszahúzódóvá...

Egyre jobban visszahúzódóvá és pesszimistává válok. Hogyan tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

általában is melankolikus és kissé aggódó típus vagyok, de azért mindig derűs, közvetlen, mosolygós lány..


kb fél éve tart ez az "állapot", amióta fősulin vagyok, kollégium, egyedüllét.. egyszerűen rossz hatással van rám


sokszor vagyok szomorú..és ezzel lehangolom a körülöttem lévőket..már a barátom és a barátaim is észrevették és vissza szeretnék kapni a "régi énemet", ahogyan én is...


sajnos kevesebbet tudok zenélni és sportolni, ami nagyon nagy hatással van rám...és eszméletlenül hiányzik...és tudom, hogy ez is a probléma egyik fő forrása..

(bár itt a jó idő és ha tehetem elmegyek futni...)


valaki tud valami tanácsot adni? aki esetleg már volt hasonló helyzetben?


2013. márc. 5. 18:10
 1/3 A kérdező kommentje:

valamint azt kihagytam, hogy néha a saját párom és barátaim...a családom előtt vagyok visszahúzódó..nem beszélek..nem nyílok meg...egyszerűen nem tudok..

és én nagyon nem ilyen vagyok!

2013. márc. 5. 18:13
 2/3 anonim ***** válasza:

"általában is melankolikus és kissé aggódó típus vagyok, de azért mindig derűs, közvetlen, mosolygós lány.."

és ezt, hogy csinálod egyszerre? :)

2013. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jó..igaz..ez így elég hülyén hangzik...

de a melankolikust nem úgy elképzelni, hogy lógatom az orrom, amikor csak tehetem..:)

inkább az illik rám a négy személyiségtípus közül (szangvinikus melankolikus flegmatikus kolerikus)



: )

2013. márc. 5. 18:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!