Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek több szexfüggő...

Szerintetek több szexfüggő van manapság, mint aki bevallja?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha feltételezzük, hogy nem mindenki vallja be, illetve csak az vallja be aki valóban az is, akkor biztos, hogy igen.
2013. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az vagyok,az ismerosok és a partnerek szerint nálam ez olyan mértéku,hogy kezeltetni kéne.

A nap 24 órájában egyfolytában csinálnám.

2013. márc. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sigmund Freud elmélete szerint minden egészséges fiatalnak minden 20. másodpercben az jut az eszébe. Szerintem ez baromság, mert nekem például nem jut.
2013. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor az elmelet szerint te nem vagy egeszseges.


Egyebkent egeszseges libidoju ember gyakran erez szexualis kesztetest.Aki azt mondja,hogy ritkan,meg jol el van szex nelkul,az Frigid.

2013. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te már csak tudhatod! Végül is te mást sem tudsz érezni :D
2013. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy azt még hozzáteszem, hogy ha szégyen hanem, én még 20 évesen is szűz vagyok, ebből kifolyólag nincsen miről fantáziálnom, mert nem vagyok képben ez ügyben. Fantáziálni mondjuk attól lehet, de fölösleges szerintem bárkinek is, mert az nem a valóság, csak időpocsékolás. Szokták mondani, van aki nézi, és van aki csinálja. Én nem tartom attól egy beteg embernek magam, hogy nem minden félpercben az van az eszemben, hanem más egyéb fontosabb dolgok. Szarok Freudra is, meg a nagyokos elméleteire is, baromságokat beszél, szerinte a nők még a szájukat is azért festik, hogy felhozzák bizonyos részeikre a figyelmet, hát már ki kikérem magamnak én nem azért szoktam festem. Örülök neki, hogy nem válik ez a dolog mániámmá, mert szerintem az beteges amit te csinálsz. Perverz vagy az az igazság!
2013. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem is szoktam nézni, mert az olyan gáz. Ha nem tudom csinálni, nem is nézem! Ennyi!
2013. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!