Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kifogytam a témákból poénokból?

Kifogytam a témákból poénokból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy durván 2évig nagyon ment a poénkodás a beszélgetés(egy bizonyos lánnyal).

Volt hogy egy szóval megbírtam nevettetni de mostanra valamiért nem jut eszembe egy jó poén se amin nevet, egy olyan téma amin tudnánk beszélgetni..

Tudnátok segíteni hogy mit csináljak?

Hogy újra tudjak vele normálisan beszélgetni.



2013. márc. 13. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki kifogy a témából. Illetve ha mégis van, akkor arra nem tudok mit javasolni. Ha meg kifogysz a poénokból, akkor olvass vicceket. Nem azt mondom, hogy mesélj neki vicceket naphosszat, de egyet-kettőt lehet. Ezenkívül azoknak a poénoknak a nagytöbbsége mindennapi helyzetekből indul ki, ezért elsüthető helyzetkomikumként is, pláne az egysorosak.
2013. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy emlékszik rá, milyen poénokat mondtál neki pl. 2 éve. :D Meg két év alatt azért sok minden történik, van miről beszélgetni.
2013. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!