Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes álomnaplót vezetni?

Érdemes álomnaplót vezetni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkozom azon h álomnapló-írásba kezdjek, mert mindig fontosnak tartottam őket, ráadásul szinte mindig emlékszem rájuk és sokszor nap közben is azon töprengek h miért álmodtam ezt vagy azt. Ilyen naplót viszont csak úgy érdemes vezetni, ha pontosan úgy írok le mindent ahogy az álmomban volt, és minél részletesebben, h mit éreztem, stb. Régebben vezettem "normál" naplót, és nem is nagyon rejtettem el, mert a családom nem olvasná el, de egy álomnaplóba nem a véleményemet, vagy olyan gondolataimat írnám, amiket másokkal is megosztanék, hanem pont azért vezetném, hogy jobbam megismerjem magamat.

Szóval ezeknek a papírra vetésétől úgy érezném h mások számára is elérhetővé tettem azt a kevés gondolatomat amit megtartanék magamnak.

persze el lehet rejteni, meg amúgy se szoktak turkálni a cuccaim között...paranoiás vagyok? :D

17l



2013. márc. 17. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Úristen, hát írj ha jól esik:D.. Én is írok de én eldugom, mert elég perverz álmaim szoktak lenni:P
2013. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!