Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet csinálni egy szenili...

Mit lehet csinálni egy szenilis szomszéddal?

Figyelt kérdés

Elég régóta az agyamra megy. Próbálom türelmesen kezelni de már egyre jobban nem megy.


Nekünk egy vállalkozásunk van ami a saját házhoz van bejelentve. Tehát ha rendeülnk vállalkozáson belül valamit ide jön. Ha jön egy kamion hamarabb ott van mint én. És akkor ott traktálja szegényeket. Meg most is ott fárasztott már engem is, hogy 8x elköszönött és utána újból elkelzdett kérdezgetni. És ott van az utcáról befogadott kutyája az mindig vele megy. Legalább 9x rászóltam, hogy vigye el a kutyáját mert zavarja az enyémet. /totál meglett kergülve annyira zavarta a kaput se lehetett bezárni tőle /mozgós kapu és mindig oda lépett//

10 jére ordítottam rá nagyon rondán, hogy vigye innen a hlye kutyáját. Akkor nagy nehezen elment.

Ilyenkor én egyedül vagyok itthon tehát muszáj nekem kimennem. Nem értem egyszerűen, hogy nem lehet észre venni, hogy minden bajom van. /fáj a fejem, ideges vagyok amúgyis, meg ilyen esettben nagyon odakell figyelni, hogy nehogy elcssszenek valamit/

18/l


2013. márc. 22. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezekkel nem szabad kedvesnek lenni. Az hiba. Ha kedves vagy velük csak felbátorodnak és hülyébbek lesznek. Azt kell, amit egyszer csináltál. Jól ráordítani vállalhatatlan stílusban, hogy takarodjon a fenébe végre, és eltakarodik, mint a mellékelt ábra mutatja. Ezekkel keményen kell bánni. Ha kedves vagy, akkor azt hiszi, hogy nem mersz konfrontálódni vele és erőszakosabb lesz. De ha egszer-kétszer tudatod vele, hogy ki az úr a háznál, akkor hidd el lekopik rólad
2013. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!