Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha minden okkal történik,...

Ha minden okkal történik, akkor ennek mi az oka/célja?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki távkapcsolatban élt egy lánnyal. Időnként találkoztak, dúlt a szerelem. Egy idő után elkezdett laposodni a kapcsolatuk, és a fiú egy másik lánnyal is el kezdett kavarni. Még járt a barátnőjével, de titokban a másik lánnyal is találkozott, de elszámolta magát, és csak barátok lettek. Rá nem sokára szakított a barátnőjével. Magányos volt, de váratlanul visszajött a képbe a barátnője, és újra együtt vannak!


Ezzel párhuzamosan én is ismerkedtem egy lánnyal, akiről idő közben kiderült, hogy több vasat tartott a tűzben, és megszakítottam vele a kapcsolatot, pedig szerettem. Azóta nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe ami történt, sokat rágódtam rajta!


Az ismerősöm születésnapján jelen volt a barátnője, és az a lány is, akivel titokban találkozott mellette! Ő rezzenéstelen arccal ünnepelt, én meg azon töprengtem, hogy tud így viselkedni a történtek után?! Szívem szerint kitálaltam volna a lánynak, de nem tettem!


Ebben a történetben mi a tanulság? Ha "rosszfiú" vagy akkor bejön az élet?


2013. márc. 23. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen világban élünk. Sok embernek az értékrendje a béka segge alatt sajnos. Majd találsz megfelelő embert, csak türelem. A "rosszfiú" előbb utóbb el/megbukik és a rosszlányok szintén!
2013. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk mi a tanulság! Valami oka biztos van, de kevesek vagyunk mi ahhoz, hogy megfejtsük, De te ne legyél olyan! Maradjál ilyen! :) Ilyen kis szentimentális!
2013. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!