Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legjobb modszer? Vagy...

Mi a legjobb modszer? Vagy megoldás? Mer nem birom már!

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy rá jöttem meleg vagyok,és ezért gyülölöm magam.Semmijen kapcsolatom nem volt, és nem is lesz fiúval,mert nem akarom,és nem is akarnák igy élni.Bezárkoztam,és olyan erös lelkifájdalmakat élek át hogy nem birom tovább,és öngyilkos akarok lenni.Mi a legjobb modszere ennek? Gyogyszereket,altatókat,probáltam már,vegyszerekkel,méreggel,de mindig túléltem az akasztást nem merem.
2013. márc. 28. 05:14
 1/5 anonim ***** válasza:
már megbocsáss, de ez hülyeség - vagyis az öngyilkosság azért, mert melegnek érzed magad! Ha tényleg az vagy, akkor ugyanúgy lehet boldog párkapcsolatod, mint egy férfi-nő párnak! De a kérdésedből az jön le, hogy egyelőre nem is vagy biztos ebbe a vonzalmadba. Nyugodtan várj, amig kiderül hogy valójában mi a helyzet! Fel a fejjel és sok sikert!
2013. márc. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy érzem az vagyok,és nekem nem kell ilyen kapcsolat,Mindenkit akit szerettem, elveszitettem már,többek között anyámat,a barátaim mind eltávolodtak melölem,mindenki kibeszél, már az iskolába is,ezér nem is járok iskolába. Cetliket tesznek ki mindenhová rólam,és én is magamat gyülölöm mer nekem nem kell ilyen kapcsolat.Akkor szerinted minek éljek?Ha saját magamat anyira gyülölöm hogy a tükröket kidobtam a lakásból mer nem birok tükrök mellet élni,nehogy belenézzek.
2013. márc. 28. 06:18
 3/5 anonim ***** válasza:
A szénmonoxid általában beválik, de én inkább egy prostit javasolnék...
2013. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszichiátert, mert lehet hogy nem a "melegség" hanem kezdődő skizofrénia a problémád! Jobbulást!
2013. márc. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
menjen a kejlakba es elvezd az eletett
2013. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!