Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok nemet mondani! Mit...

Nem tudok nemet mondani! Mit tegyek, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 19:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Lemardt: a lényeg, hogy így befolyásolni tudnak emberek, hogy olyat tegyek, amit amúgy nem szeretnék. De addig kérik, mézes mázas módon, hogy engeek nekik, aztán meg hetekig csak rágódok rajta mekkora buta voltam, még akár bajom is lehetne ebből. Az a gond, azthiszem összdől a világ, ha nemet mondok, pedig tudom, hogy az lenne a jó. 21f
2013. ápr. 1. 19:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert te vagy az IGENMBER! :D
2013. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
+E
2013. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dani900 ***** válasza:

a világ nem fog összedőlni, szerencsére nem rajtad múlik :)

csak annyi fog történni, hogy rájönnek, nincs többé csicskájuk.

Mert eddig az voltál.

Az is szeretnél maradni?

Vagy változtatsz, és emberré faragod magad?

2013. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dani900 ***** válasza:
ja, amúgy a mézes-mázaskodás általában a nők nagy fegyvere, és sokan nem tudják, de úgy hívják, hogy: Érzelmi Manipuláció. Szép neve van igaz!?
2013. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam nagyon sokáig, aztán egyszer kipróbáltam, hogy nemet mondok. Az illető nem szólt semmit, pedig azt hittem, meg fog haragudni. Másnapra elfelejtette az egészet. Nyugodtan próbáld meg te is. Az élet túl rövid ahhoz, hogy olyan dolgokat csinálj, amikhez nincs kedved és nem is kötelezőek. Másrészt pedig, az emberek nagyon könnyen kihasználhatnak így! Nem szabad hagyni. Az én környezetem is csak mostanában kezdi megszokni, hogy többé nem mondok mindenre igent.
2013. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Az igenembert megnézem hátha tanulok belôle. Valóban embert, férfit kéne faragnom a csicska, szürke ember szerepéből
2013. ápr. 1. 20:02
 8/9 A kérdező kommentje:
De hogy kezdjek neki?
2013. ápr. 1. 20:02
 9/9 dani900 ***** válasza:
Vedd észre, mikor kérnek olyat, amit nem fognak viszonozni....és mondj nemet
2013. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!