Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha valaki inkább...

Normális, ha valaki inkább mutatja magát hülyébbnek, mintsem átlagosnak tűnjőn?

Figyelt kérdés
Van egy olyan természetem, ami miatt néha a fejemreütnék, talán normálisnak tartom, bár nem tudom más hogy látja.. amikor nem nyilatkoztathatok valami túl jó dolgot, ami eleget tesz az ELVÁRÁSAIMNAK, akkor jön, hogy inkább hülyeséget mondjak, mintsem olyant amit átlagosnak, megszokottnak tartok, talán a másik szemszögéből nem lenne az, de ezt nem tudhatom, mert szinte mindig ezt csinálom, amikor ilyen helyzetbe kerülök.
2013. ápr. 7. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

"ti nevettek rajtam mert más vagyok..én nevetek rajtatok mert mind egyformák vagytok!" ;)

ha te inkább hülye vagy mint normális, tök természetes dolog!;))

a hülye kijelentések ígyis-úgyis jobban hangzanak mint az átlagosak..

úgyhogy rajta!:DD

2013. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aranyos válasz, köszönöm:) Talán átlagos alatt, és hülye alatt mást gondolunk:-? Én alapból nem vagyok átlagos, és a kérdésben "átlagos" alatt úgy értem, hogy valakivel szemben az, először valami nagyon érdekeset mondanék, de ha nem jut eszembeakkor mintha azzal "kompenzálnám", hogy hülyeséget mondok. Talán nagyképűségnek látszik.
2013. ápr. 7. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mivel ezzel magad alatt teljesítesz, ezzel nem teszel jt magadnak, és nincs olyan, hogy átlagos ... ez egy nemlétező relatív fogalom, pont mint a jó és a rossz. amúgy pedig megjátszod magad, hogy érdekesbbnek tünj, esetleg jobban kedveljenek, ezzel elnyomod a valós személyiséged, ez egy enyhe komplexus

lehet, hogy nem vagyok olyan kedves mint az első, de a kedves nem mindig igaz és az igaz nem mindig kedves

2013. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én elhiszem neked, köszönöm a hasznos választ!
2013. ápr. 7. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!