Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki egyszerűen képtelen megtanulni valamit?

Figyelt kérdés
Olyan dolgot, amit egyszerűen be is lehetne magolni. Tizenkétszer olvastam végig egy leckét kémiából, nem hallgattam zenét, nem néztem tévét közben, tényleg a szövegre koncentráltam, és nuku nem maradt meg belőle. Szóval, létezik olyan, hogy az ember agya egyszerűen kizárja magából azt, amit nagyon utál? :D
2013. ápr. 7. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

szereted a kémiát? ha nem akkor mivel utálod nem is alkot maradandót menned

én is ebben a cipőben járok

2013. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit utálsz, azt nem fogod tudni megtanulni vagy legfeljebb nagyon nehezen és kínkeservesen. De ha megváltoztatod az érzéseidet az adott dolog iránt, akkor már menni fog.
2013. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor most próbáld meg zenével! :)
2013. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így igaz ami érdekel az könnyen rajtad ragad.

Amúgy ne támaszd a fejed az asztalon. Állítólag ha egyenesen ülsz és a kezeidet lógatod az +30% hatékonyság mintha támasztanád a fejed unottan

Amúgy olyan is hogy valaki nagyon nem tud megtanulni valamit, de az disz-es probléma mint a diszlexia, diszkalkulia stb. De neked csak hozzáállási problémáid vannak

2013. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem létezik olyan.


Nyolcadikban meghúztak kémiából, kilencedikben is. 11-ben egyszer úgy tanultam rá, hogy értelmeztem is amit olvasok és csak nekem lett 5-ös a tz. Mindent meglehet tanulni csak értelmezni kell az olvasottakat. :)

2014. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ááááh! Másképp kell nekiállni. Ha ötször végigolvastad, és nem volt meg, akkor ne olvasd végig ugyanúgy hatodszorra is. Rajzold le! Képzeld azt, hogy van egy kistestvéred, és el kell magyaráznod neki, úgyhogy fogalmazd át a leckét egyszerűbb nyelvezetre. Próbáld videóban látni Magad előtt az anyagot.
2016. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!