Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha 8 éves korod óta írnál...

Ha 8 éves korod óta írnál naplót amibe minden nap írsz, elolvasnád jó pár év múlva az elejétől?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze és nagyon hasznos is.

Én 11 éves koromtól vezetek naplót,persze nem minden nap,csak,ha úgy érzem,hogy fontos valami azt beírom,de ennek nem kell feltétlenül történésnek lennie,elég az is,ha valami új dologra jöttem rá gondolatilag:)

2013. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én naplót hanem fikciókat írók, persze nem 8 éves korom óta, hanem olyan 6.os korom óta, persze amiket régen irtam már nem tartom valami műremkenek, sőt ... de leglább saját szemmmel látom, hogy mennyit fejlődtem
2013. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem írok naplót, és bevallom soha nem is írtam, de egyik nap felmerült hogy milyen jó lenne ha szinte mindenre emlékeznék a suliból(:
2013. ápr. 10. 15:49
 4/4 anonim válasza:
Pont nyolc éves korom óta írok naplót!:D Jó ötlet, bár az első 2 évig kicsit unalmas, minden oldal ilyen, hogy " Tanultunk. Lecke: volt Játszottunk. Elmentem táncra. Tv-ztem. Lefeküdtem. Remek napom volt."De most a nyáron lehet, hogy sort kerítek rá, végülis 14 év története nem egy unalmas olvasmány :)
2017. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!