Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek most? Egyre rosszabb.

Mit tegyek most? Egyre rosszabb.

Figyelt kérdés

Az egykori barátaim már vissza se köszönnek az utcán, nem is állnak velem szóba. Elvesztettem mindet.

Nem fogom magam megölni, nem vagyok már az a könnyen feladós típus.


24/F


2013. ápr. 11. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el rajta, hogy mi okuk lehet rá
2013. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát magától nem fordul elő ez a barátok között.

Érdemes elgondolkodni, hogy mi váltotta ki belőlük ezt a viselkedésmódot.

2013. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a bajuk biztos, hogy nem járok bulizni, nem politizálok és olyan dolgokat szeretek, amik szerintük gyerekesek. Felsőbbrendűbbek nálam, mert ők legalább tartoznak valahova, én már nem tartozom sehova se.
2013. ápr. 11. 14:36
 4/6 Antimod ***** válasza:

"Felsőbbrendűbbek nálam"


Na ezt a baromságot gyorsan felejtsd el! :)

Elváltak az útjaitok. Próbálj meg más barátokat keresni, olyanokat, akik hasonló érdeklődési körűek, életvitelűek, mint te!

2013. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Látom az FB-n, hogy milyen bulikba vannak vagy milyen jól elvannak a párjukkal. Addig én otthon vagyok és olvasgatok a dinokról és más dolgokról.

Sajnos egy olyan ember sincs akivel ezekről a dolgokról beszélgetni tudnék.:(

2013. ápr. 11. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egykori barátaim már csak teher számomra.Persze nem vagyok velük bunkó, de nem hiányzik a társaságuk egyáltalán.

Újat kell keresni, én már találtam.

2013. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!