Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért van az hogyha visszahalga...

Mért van az hogyha visszahalgatok egy hangfelvételt vagy megnézek egy videót akkor a hangom egészen más mint amilyen élőben?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:

1. A hangfelvevő eszközök torzítanak.

2. Te nem olyannak hallod a hangod amilyennek mások.

2013. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de én nem szeretném hogy olyan hangom legyen mint amilyet visszahallok mert az jó szar:DDDDDDDDDDDDD
2013. ápr. 18. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor más valaki hangját hallod, az a levegőn keresztül jut el a füledig. A saját hangodat viszont nem csak a levegő közvetíti a füledig, hanem te magad is (a fejed). Ezért hallod másnak a hangodat "belülről", mint amilyen a valóságban.
2013. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kicsit vicces de hogy tudnám meghallgatni milyen a hangom valójában?:D
2013. ápr. 18. 18:36
 5/8 anonim válasza:
Sehogy.Max ha egy cyborg vagy akinek van egy beépített stúdió minőségű mikrofonja,hangszórója a fejébe építve. :D
2013. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Te pontoztál le? :D
2013. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem lehetetlen a hangsebességnél gyorsabban mozogni. Tehát mondasz valamit, aztán qurva gyorsan átmész egy másik helyre, és ott várod, hogy odaérjen a hangod. Ilyen egyszerű.
2013. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miquel... :D Végre megoldást találtam a problémámra. Én el se hittem a hangomról, hogy az enyém. Én aranyosnak, gyerekesnek hallom az enyémet, de videóról visszahallgatva olyan élettelen, fagyos. :-(
2013. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!