Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ha egy 21 éves srác...

Normális ha egy 21 éves srác szereti a yaoit? De hetero a srác, boldog párkapcsolatban él.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 02:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ma már bármi normális...


Trollkodást félre téve, én különösebb kivetni valót nem látok benne, de érdekelne, hogy mi az, ami megfog benne.

2013. ápr. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ártasz vele senkinek, nem?

Az, hogy mi "normális" és mi nem, egyénenként változik. Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló. :) Ha neked tetszik, ne törődj vele, mások mit gondolnak!


De egyébként engem is érdekelne, ettől függetlenül, hogy mi fogott meg bennük! Ha van kedved, leírhatnád!

2013. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nézni nem nézi. Írni szokta ilyen jeleneteket, mert ma már ugye könyvben kapós ez a téma.
2013. ápr. 24. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát egy heterotól elég furcsa. De amúgy lány vagyok, de én is simán végignézem, hogy két leszbi mit művel egymással, és még tetszik is, de ha nekem kéne csinálni, elhánynám magam :D

Ettől még nem vagyok leszbi, ahogy te sem meleg. Ne foglalkozz vele miért tetszik. Tetszik és kész. Ettől nem leszel rosszabb ember, nem igaz? És esetedben még csak arról sincs szó, hogy kívánnád a fiúkat, tehát meleg sem vagy. Inkább csak kíváncsi, ugye? Akkor meg no problem. Take it easy! ;)

2013. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, legalább érdeklődsz azon dolgok iránt, amit a legtöbb pasi teljesen elutasít, esélyt se ad a megismerésére... (bár az érdekelne, hogy a barátnőd mit szól ehhez :D)
2013. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A barátnő yaoi fan, szóval nem zavarja.
2013. ápr. 26. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!