Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen fogalmazást tudnék...

Milyen fogalmazást tudnék írni magamról? Lennt vannak a tulajdonságaim.

Figyelt kérdés

külső: szőke, vállig ér a hajam, kék szem, szép tetováltatott szemöldök, mindig ki vagyok sminkelve, fekete magassarkút hordok, általában a barna csőnacim veszem fel, fehér pulcsi, pink garbó, lila kendő, sok.sok karkötő, most éppen műköröm

belső: vicces, okos, ügyetlen, könnyen szerethető, néha egoista, udvarias

egyéb: nagyon sok barinőm van, kitűnő tanuló vagyok, a matek az erősségem, sony xperiám van, egy büfében dolgozok vasárnap délutánonként, orvos szeretnék majd lenni, eddig 7 exem van, ez a 2. suli ahova járok, nincs intőm, gazdag családban élek



2013. ápr. 25. 19:24
1 2
 1/11 dani900 ***** válasza:
40%
Azt, hogy az önismereted eléggé felületes.
2013. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
azt, hogy "büszke vagyok magamra, mert ugyanolyan ember vagyok mint a rajtam kívül 6,8 milliárd. Egyszóval jellemezve: sablon!"
2013. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
20 mondatos kéne.......
2013. ápr. 26. 18:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden fent felsorolt tulajdonságodat foglald egy mondatba, és több is lesz mint 20. Majd ezek után fesd be a hajad szőkére (ha nem lenne az) és senki sem fog kérdezni semmit, megkapod az 5öst
2013. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

"lenn" vagy "lent" de sosem "lennt"... Te nem vagy kitűnő... mondjuk nem is érsz rá tanulni, ha az exek számának gyarapításával vagy elfoglalva. Egyáltalán miféle kijelentés ez magadról, hogy eddig 7 exed van??? Hogyhogy nem azt említed meg, akit most szeretsz?

Fura figurák vannak ezen a világon... ˘,˘

2013. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

''kitűnő tanuló vagyok''

Akkor meg tudnál magadról irni egy kib@szott fogalmazástXD

''7 exem van''

Ki a lósz@rt érdekel.

''nagyon sok barinőm van''

Bari=bárány XD

''gazdag családban élek''

Gondolom ezzel az osztálytársaid orra alá akarod dörgölni hogy anyuci és apuci mennyi pénzt is keres.

''sony xperiám van''

Ez lenne egy tulajdonság?Na ne nevetess.XD

NE AKARD MÁSOKKAL MEGCSINÁLTADNI A HÁZIDAT!!!SZÁNALMAS VAGY!!!

2013. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor eltűnhetsz, lehet, hogy lesz értelmes válaszoló is! -.-" kussoljál be és tücni ;)
2013. ápr. 28. 19:29
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

6.Kommentelő vagyok.

Én még románból is meg tudnám irni ezt a fogalmazást amit te magyarul kéne.Megértem hogyha angolul v. németül v. franciául de magyarból nem vagy képes megirni...a SAJÁT ANYANYELVEDEN!!!

Szánalom...

Mi lesz akkor hogyha egy állásinterjú mellé kérnek még egy önéletrajzot?Ezt fogod irni a Gyakorikérdésekben hogy:

''Milyen önéletrajzot tudnék írni magamról? Lennt vannak a tulajdonságaim és még ami kell*.''

*egy önéletrajzban kell hogy mikor hol születtél stb....Ha

véletlenül nem tudnád.

13L

2013. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jó, nem érdekelsz és még csak 16 vagyok, van időm!!!!!! kuss és csá!
2013. ápr. 30. 18:32
 10/11 anonim válasza:
16 évesen is illik anyanyelvednek megfelelően fogalmazást írni! Gáz vagy nem is kicsit
2013. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!