Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » SEGÍTSETEK! Hogyan változtassa...

SEGÍTSETEK! Hogyan változtassak az életemen?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, visszahúzódó vagyok néha úgy érzem, ha az osztályommal kell valahova elmennem, mert egyszerűen kiközösítenek. Nemsokára vége a sulinak és messzebb szeretnék menni tanulni és ott nem akarom, hogy ugyan ez legyen ami közép és általános iskolába.

2013. ápr. 27. 12:31
 1/3 dani900 ***** válasza:
Olvass vissza itt önismereti kérdésekben, sok mindenre választ találsz, én is válaszoltam sok helyre, más is van, aki jókat kérdez, és jó válaszokat is kap. Tanulj ezekből.
2013. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem semmit ne változtass meg én is magányosan élek. Tökéletesen ez így , a macskáim szerint is.
2013. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fogadnak el mások, ha te saját magadat elfogadott.

Gondolatok ki tudnak sugározni. Így másik megérzi rajtad, ha depis, szomorú, életunt, kedvtelen vagy.

Első dolgod, hogy megpróbálod az energiaszintedet felemelni, szeretni az embereket, (vigyázz, megérzik, ha csak színleled)

Egy mosoly, és máris sokkal nagyobb az esélyed.

Miért vagy visszahúzódzkodó? Félsz?

Az élettel jár egyfajta kockáztatás. Erre mondják, bátraké a szerencse! Csak tud, hol a határ.

2013. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!