Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért leszek mindig ilyen...

Miért leszek mindig ilyen érzéketlen? Hogy tudnék elviselni ennyi fájdalmat? 19/L

Figyelt kérdés
Kb 4 éve az első szerelmem átvert, megalázott és mindent megtett ellenem, amit csak el lehet képzelni, és azt láttam a legjobb megoldásnak, ha átkapcsolok egy érzéketlen állapotba, és így el is tudtam viselni a fájdalmat. Ez az egész kb 3 évig tartott, és én 3 évig a pasikat csak kihasználtam, és nem érdekelt h ők mit akarnak. Undorodom magamtól, h képes voltam erre, de nem tudtam mást tenni. Képtelen voltam feldolgozni azt, amit tett velem a szerelmem. Aztán megismertem egy másik embert, akit szintén csak kihasználtam, de ő nem adta fel, mert ő akart engem annyira, h tényleg meg tudott szerezni. 3 év után találtam egy olyan embert, aki tényleg megérintette a lelkem, és ismét szerelmes lettem. Nagyon szerettem őt. És persze a múlt megismételte önmagát, és fél év múlva megint koppantam egyet, és újra ugyan ott voltam, mint 4 éve. Megint összetörtem, és érzem azt, h megint kezdek belemerülni ebbe az érzéketlen állapotba. De nem akarok. Nem akarok így viselkedni. Nem akarom gyűlölni magam. Mit csináljak? Annyira fáj ez az egész, de nem bírom ki ezt a fájdalmat. Muszáj valamit csinálnom ellene.
2013. ápr. 27. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
El kéne gondolkodnod, hogy miért hagyott ott mindkettő. Talán ezzel megelőzhető lenne egy újabb csalódásod.
2013. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!