Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ajánlana valaki egy jó pszicho...

Ajánlana valaki egy jó pszichológust?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen évek óta tervezem hogy elmegyek.

Lelkileg elég gyenge és sérülékeny ember vagyok, noha a külvilégfelé egy bunko, f*sz, nagyképű srácot mutatok.

Senkinek sme merek megnyílni, mindent magamban tartok, és olykor sírásban török ki egy érzelmesebb szám hallatán ,vagy egy kapcsolatokról szóló cikk olvasása közben.


Nmeszámít a távolság, hogy hol van, sőt a pénz sem (persze az ésszerűség határai között)


csupán egy alkalmat szeretnék, hogy mégis tud e segíteni vagy sem...barátnőm szerint, hülyeség, mert ő már volt, és állítólag nemsegít, ámde én szeretném kipróbálni...



2013. ápr. 28. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
akaszd fel magad inkább
2013. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dani900 ***** válasza:
0%

Vagy elég bátor, hogy elmenj pszichológiára?

Csak ennyit kell eldöntened.

Ja, és az ingyenes, ha nem tetszik, akkor válthatsz dokit.

2013. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az öngyilkosság a gyávák döntése, akik nemakarnak szembenézni a problémáikkal. én sosem menekültem bocs.


mint írtam, régóta tervezem, és kicsit odszkodom az ingyenestől, hogy azok mennyire tudnak (akarnak) odafigyelni a páciensre.

2013. ápr. 28. 20:44
 4/5 dani900 ***** válasza:
Ha nem mész el, nem tudod meg...
2013. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TheBoaRain válasza:

mintha magamat olvastam volna. nekem anyukám óvónő,és ezért kapcsolata van a szikszói nevelési tanácsadóval,és ott van pszichológus,aki szokott ki járni az oviba, - ő vizsgált engem diszkalkuliára-én hozzá járok.

13/L

2013. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!