Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted igaz, hogy az ember...

Szerinted igaz, hogy az ember csak magára számíthat az életben?

Figyelt kérdés

Az okés,hogy van egy barát aki néha-néha segít de nem lehet mindig ott melletted úgy mint a szüleid sem ,és a nagyobbik testvér sem tudja egy idő után kitaposni előtted az utat mert neki le kell térnie...

Sajnos én olyan ember vagyok aki mindig ügyetlenkedik,meggondolatlanul cselekszik és el sem tudnám képzelni magam segítség nélkül.

Eléggé félénk is vagyok és mikor egy idegen kérdez tőlem valamit nem bírok kimondani egy értelmes mondatot,nem vagyok elég talpraesett.


Erre most jöttem rá.


2009. szept. 27. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig csak magamra számíthatok! Én hiába segítek mindenkinek ezt nem látom viszont csak kihasználnak ,de segíteni szeretek! Lehet ,hogy ezért lettem iylen határozott és talpraesett?!
2009. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
én is teljesen hasonló vagyok hozzád kérdező. és rá kellett jönnöm erre hogy csak magára számíthat az ember az életben...egyedül én vagyok az akit teljesen kiismerhetek. nem tudom mi lesz ha meghalnak a szüleim:( 18/f
2009. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
nemhogy a többiekre, de még magára sem, tesó. kénytelenek vagyunk kreálni valami szart, amiben hiszünk, mert az igazság az, hogy úgy sz.r ez az egész, ahogy van.
2009. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Volt szerencsém megtapasztalni, hogy a "barátok" milyen könnyen eltűnnek, ha az ember bajba kerül és segítségre lenne szüksége. Azóta úgy állok mindenhez, hogy másra nem számítok, csak magamra. Ha valaki segít, annak persze örülök, de nem várom el.
2009. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Lehet hogy túl optimista vagyok, de azis lehet hogy csak túl fiatal :)

Szerintem az ember mindig számíthat valakire. Azt mondod, hogy a barátokra nem lehet, a családra se egy idő után..

Szerintem ez nem így van. Ha tényleg barát az a barát, akkor tökmindegy milyen nagy sz*r-ban vagy akkor is kiáll melletted, vagy segít, ha szükséged van rá.

A szülők támogatnak amíg tudnak és a tesók is melletted állnak. Viszont egy idő után tényleg meg kell találni a helyed az életben, és a saját fejed után menni, mert nem támaszkodhatsz mindig másokra.


Egyébként 17 éves vagyok, szóval olyan túl sok mindenen még nem mentem keresztül, de pl a tinikor nekem elég húzós volt, sok hülyeséget csináltam, de a barátok és a szülők mindig ott voltak mellettem.

2009. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

igen, igaz.

"Egy az Isten, de én csak magamban hiszek!"

2009. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"Bajban derül ki,ki az igaz barát"
2010. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szerintem igazán csak a szüleinkre számíthatunk, amíg velünk vannak

vagy még a nagyszülőkre, míg ők is velünk vannak

vagy még a testvérünkre/testvéreinkre

De rajtuk kívül másokra senkire sem, szerintem még barátokra sem nagyon ...

2014. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!