Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz, hogy engem is Kelemen...

Gáz, hogy engem is Kelemen Annának hívnak?

Figyelt kérdés

A szüleim persze nem direkt adták ezt a nevet.

Különösen elemiben csúfoltak érte sokat, de még ma is megkérdik néha hogy "egyébként a rokona vagy?"....

így hát nem is merem használni az Annát, általában Pannaként mutatkozok be, és mindenkit megkérek, hogy így szólítson. Nevet változtatni nem szeretnék, hátha eltűnik egyszer ez az idióta...

(Mindezeknek a tetejébe az egyik tanárom évekig Annácskának hívott..)



2013. máj. 7. 18:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ahogy mondtad "hátha eltűnik egyszer ez az idíóta" attól még emlékezni fognak rá , változtass nevet... nem gáz annyira.
2013. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt akkor mivan ha van valami barom akit így hívnak? Elég fiatal lehetsz ha téged még izgatnak a név kritizálások.
2013. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azokkal, akik csúfolnak ezzel! :) Ez olyan dolog, amiről igazán nem te tehetsz.
2013. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz róla. Nem te adtad magadnak.

Inkább kihívás.

2013. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
[link] ilyenkor mindig gondolj rá, szegényt Justin Biebernek hívják és a tini csajok állandóan írogatnak rá
2013. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz a nevedre,nagyon szép magyar név.Ne tagadd le!Te te vagy! És remélhetőleg senki kever össze "Annácskával".
2013. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért, ki az a Kelemen Anna? Szerintem teljesen normális neved van.
2013. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyire hasonlítasz külsőre arra a Kelemen Annára akiről szó van?
2013. máj. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen, elsőre megjegyezhető neved van. Sokkal jobb, mintha pl. Szabó, vagy Kovács lennél.
2013. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Igen,ez egy gyönyörű név! Legyél rá büszke!

A kis szőke spiné hamarosan eltűnik. Máris alig lehet róla olvasni.

(fennakadtam a trágárságszűrőn a k. szavammal. Pedig tényleg az. Remélem, így már elmegy....:))

2013. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!