Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyamatos rosszkedvvel,...

Folyamatos rosszkedvvel, önutálattal hogy lehet együttélni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet élni,de szörnyű,tudom milyen...
2013. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát az már nem élet, de még mindig jobb mint a konkrét halál, mert még mindig megvan az esélyed, hogy változtass a helyzeteden. Csak át kell alakítanod a világból kapott benyomásokra adott reakcióidat. Próbálj meg mosolyogni, úgyse látja senki, és ha lankadsz vedd észre, és mosolyogj tovább. Sétálj egy nagyot és tedd fel magadnak a kérdést, hogy vajon mi lehet az oka annak, hogy utálod önmagad, és amikor kivesézed az érveket jöhetnek az cáfolatok, még ha nincs is kedved sorolj fel párat. Érvelj magadnak, hogy mi miért hülyeség ami miatt rosszul érzed magad.
2013. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát úgy kérlek szépen hogy elkezdesz nem a kitaposott úton járni,mert úgy néz ki hogy ez az ösvény sehova nem vezet.


Apró lépésekkel,kis lépcsőfokok meglépésével kezdj el másként gondolkodni.


"Mindig rosszkedvű vagyok,de legalább nem vagyok olyan idétlen mint sokan mások"

2013. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!