Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kívánom ennyire a cigit?

Miért kívánom ennyire a cigit?

Figyelt kérdés

Állandóan azt álmodom hogy cigizek, és mikor felkelek nagyon kívànom a cigit.Ez nagyon rossz és furcsa is mivel egy szállal sem szívtam még el. És nem is akarok.De ezek után az álmok után késztetést érzek azért hogy elszívjak egyett(de nem szoktam)..

Remélem normálisan fogalmaztam :ss

miért van ez ?


2013. máj. 18. 08:54
 1/3 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Áááá, velem is mindig ez van, és nagyon utálom. Sosem dohányoztam, igazából ha rágyújtanék, az ellenkezne mindennel, amiért valaha küzdöttem, és mégis folyton ezt érzem. Ugyanígy álmodni is szoktam róla. Viszont voltam már összezárva cigiző emberekkel, és akaratlanul is kaptam a füstjükből, és hát nagyon nem élveztem, majdnem megfulladtam. Szóval lehet, hogy az lenne a megoldás, ha egyszer beleszívnál egy brutálisan erős cigibe, hátha egy életre elmenne tőle a kedved. Hogy miért van, azt nem tudom. Talán mert folyton azt látjuk, hogy mindenki dohányzik és milyen menő. Nálam inkább azért van, mert folyton tudatosan elfojtom a vágyaimat, semmilyen élvezeti cikket nem fogyasztok, aztán álmomban, amikor ezt nem tudom kontrollálni, minden egyszerre előtör.
2013. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
velem is ugyanez van, már az idegbaj kerülget tőle, olyan társaságba járok és olyan a családom, hogy nagyon nagy szégyen lenne, pedig állandóan kívánom, néha annyira rámjön, hogy hetekig azon kattog az agyam, honnan tudnék észrevétlenül szerezni. és nálam nincs olyan, hogy megérzem a szagát és elhányom magam, neeem, akkor csak még jobban meg akarom kapni. holott sosem cigiztem.
2013. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!