Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Láttam, ahogyan anyum belépett...

Láttam, ahogyan anyum belépett a barátja facebook-jába, és a mi levelezésünket nézte, aztán még engem nézett hülyének. Lelkifurdalásom van, úgy érzem, el kéne mondanom a barátjának (? )

Figyelt kérdés

Odaálltam mellé egy tankönyvvel, hogy kérdezze ki, miközeben facebook-ozott. Ugyan csak egy pillanatra néztem oda, de egyből feltűnt az üzeneteknél a saját profilképem, alatta meg A-é. (Most nevezzük így a barátját) Aztán automatikusan felnéztem jobb oldalra, ahová az ő nevét írta ki, és az ő képe volt.

Aztán makogtam valamit (-Te...?), mire szemrehányóan, és gúnyosan ezt mondta anyum: Nem zavar, hogy átküldte? Erre mondtam, hogy láttam a jobb sarokban, mire ő letagadta, és megint tett valami gúnyos megjegyzést (már nem tudom mit).

Azon kívül, hogy eléggé sz*rul esett, hogy nem csak letagadta, de még totálisan is hülyének nézett, lelkifurdalásom van, mert úgy érzem, el kéne mondanom A-nak. De mégiscsak az anyám, nem nagyon tudnám beárulni, és azt sem szeretném, ha összevesznének, de a barátját is eléggé kedvelem, és előle se tudnám (inkább nem szeretném) eltitkolni. Szerintetek?


15/l

Ui: Te jó ég, mennyit tudok beszélni a semmiről...



2013. máj. 21. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ácsi-ácsi. Te leveleztél az ő barátjával. Miről beszélgetettek? Mármint hogy "szemrehányóan" kérdezte tőled hogy "nem zavar..." ?
2013. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi különösről. Az, hogy írtunk egymásnak, nem jelent semmit, abszolút normál dolgokról, általában azt kérdezgette, hogy mit csinál (mármint anyum). Meg cuki állatos képeket küldött, vagy esetleg a nyálasan boldog életéről mesélt, hogy mennyire szerelme anyumba...
2013. máj. 21. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges elmondanod a barátjának. Mert ugye kiderülne, hogy te voltál, hiszen csak te tudhattál róla hogy felnéz a facebookjára. Aztán meg csak rajtad csattanna az ostor..
2013. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van. :/ Azért köszi, hogy válaszoltál.
2013. máj. 21. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelszóváltás?
2013. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az enyémbe lépett be, hanem a barátjáéba.
2013. máj. 21. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!