Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek léteznek született...

Szerintetek léteznek született vesztesek?

Figyelt kérdés
Teljesen szerencsétlennek érzem magam, mindig mindenhol én húzom a rövidebbet. Az egyetemen is mindig tanulok és nem bulizok, erre 1 embert húznak meg az is én vagyok, pedig vannak nálam rosszabbak is, sőt olyan is aki csak bulizik és szarik az egészre. Amúgy általában kedvelnek az emberek, de ahol számítani a jó viszony ott utálnak, kitúrnak. Nem tudom mi van velem, de egy vesztes vagyok. Nincs is igazán értelme az életemnek, mert amúgy nem is vagyok boldog, mert semmi nem jön össze, akármennyire is akarom. :(

2013. máj. 25. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ember aki vesztesnek született.
2013. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor csak én vagyok túl béna, hogy minden elcsesződik?
2013. máj. 25. 16:09
 3/4 anonim válasza:
Nem , én is pl egy született vesztes vagyok. Nincsenek barátaim, a "családom" úgy kerülget mint a szart, csúnya is vagyok, kövér is, alacsony is, okos se vagyok, nincs egy nagy egyéniségem se, mert pl akihez esetleg hozzászólok annak is ahogy jövök úgy megyek. Meg tehetségem sincs semmiben. Ráadásul senki se sajnál csak várják mikor leszek öngyilkos mert egy totál csődtömeg vagyok.
2020. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És az a vicc h ilyenkor általában ráfogják hogy az ember csak önbizalomhiányos. Kész vicc hogy még a szerencsétlen félénk embereknél is szerencsétlenebb vagyok.
2020. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!