Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mimózalelkű ember boldogul...

Mimózalelkű ember boldogul kint külföldön?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 17:38
 1/5 anonim válasza:
Eltapossák,mint a csikket. Kint sincs kolbászból a kerítés.
2013. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az attól függ, hová szeretnél menni! Ha tudod a nyelvet és jól is tudsz kommunikálni, nem számít a természeted! De ha már eljutottál idáig nem lehetsz egy "anyámasszony katonája! Bizonyosan te is jól fogsz boldogulni, nem csak az erőszakosak! Sőt, hiszem, hogy jobban!!!
2013. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mcgalagony17 ***** válasza:
Szerintem nem. Külföldre annak érdemes menni, aki vállalkozó szellemű és nem fél a családja, a biztonságos környezet nélkül. Megértem a problémád kérdező, én is hasonló dilemmában voltam nemrég. Ajánlottak egy jó munkát Ausztriában szállodában jó pénzért és még csak nyelvtudás se kell hozzá; mégse bírom rászánni magam, mert hiányozna a megszokott környezetem, akihez a bajaimmal és bármi bizalmas dologgal fordulhatok. Nem mindenki való külföldi életre, ez van!
2013. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még itt idehaza se boldogul, nemhogy még isegen környezetbe.

A túlérzélenység, irigység, haragtartás, félelem, düh, önsajnálat,ítélkezés, a mondatok meg nem hallása, és még lehetne sorolni.

Ha ezeken javítasz máris nem leszel mimóza lelkű! :)

2013. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és ezen hogyan lehetne változtatni?
2013. jún. 10. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!