Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet tárgyakat mozgatni a...

Egymaganyoscsaj kérdése:

Lehet tárgyakat mozgatni a tudatalattiddal?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon érdekesnek vélem ezt és az egyik ismerősőmme beszéltünk erről,hogy mondjam eléggé elkezdett érdekelni!!!

Lehetséges dolog?


2013. máj. 30. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. A tudatalattid ad egy impulzust az izmaidnak, amik elmozdítják a tárgyat. Egyébként az összes rutinmozgás így működik. A járáshoz sem kell tudatosan elgondolnod, hogy most az egyik lábam előreteszem, aztán jön a másik stb.. Emiatt a nem tudatosított mozgatás miatt van sokszor, hogy az ember elfelejti, mit hová tett.
2013. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha belegondolsz, hogy a tudatalattidban olyan dolgok vannak, amiről fogalmad sincsenek..

de rossz hírem van, még a tudatoddal sem tudod mozgatnia tárgyakat, amennyiben nem az 1es által leírt módot használod


ez az a pont, ahol én, fanatikus, is azt mondom, hogy ne nézz több StarWarst, se X-men-t!

2013. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet... gondolsz arra, hogy megfogod a tárgyat a kezeddel, felemeled... és meg is csinálod! Kész, ennyi volt!


De gondolom te a csak gondolattal történő mozgatásra, a telekinézisre gondolsz... erre a tudomány jelenlegi állása szerint nem vagyunk képesek. De álmodozni szabad... :)

2013. máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem csak idő kérdése és a technika eléri ezt a szintet(ha még nem érte el). De nagyon veszélyes lesz. Ha a keletiekre gondolsz az nem tűnik lehetségesnek. De ahogy az első írta, úgy lehetséges.Pl.: vezetéskor sokszor azt veszed észre hogy jé már itt vagyok, és semmire nem emlékszel az útból. Vagyis az agyad nagyobbik része gyakorlatilag aludt.
2013. máj. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!