Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudomány, művészet, vallás....

Tudomány, művészet, vallás. Téged mi alkot leginkább, melyikben hiszel, mit követsz, s miért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A művészet és a tudomány együtt.


építészpalánta

2009. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Tudomány. De ebben nem hiszek, hanem elfogadom, mint tényt. Istenben nem hiszek, mert az agyamra megy a sok vallási duma.
2009. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudományban hiszek, persze nem elvakultan. De inkább az evolúció mint az, hogy Ádám meg Éva, nem mintha valami bajom lenne a vallással. Most is biológia tagozatra járok. A művészet meg érdekel egy kicsit.
2009. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A tudományról elhiszem, hogy úgy van mert én sem tudok okosabbat mondani.


A művészetet imádom nézni és szeretek festeni.


A vallás: hiszek Istenben, de nem feltétlen hiszek el mindent az egyháznak.


Mindegyik bennem van egy kicsit, mert nem hiszem, h bárki is leélné az életét úgy, hogy legalább egy keveset ne tudjon meg ezekről a dolgokról.

2009. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
tudomány
2009. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
művészet. szürrealizmus.
2009. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon összetett.. Pl.: Vannak a Bibliában olyan biztos pontok, amikben nem lehet nem hinni.. De viszont ott van Leonardo da Vinci Utolsó vacsora című festménye.. Annyi könyvet olvastam már róla.. És szerintem Leonardo az igazat festette le, oly mindegy, h magát is belefestette közéjük.. De mégis a rejtett üzenetek magától értetődőek.. Szóval a Vallás, művészet és tudomány kéz a kézben jár.. Szerintem nem lehet csak 1ben hinni, gyakorolni..
2009. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyikben se hiszek feltétel nélkül csak miután magam is helyesnek találom. a művészetet pedig elfogadom és saját ízlésemhez mérten méltatom a figyelmemre.

Számomra az élet az első aztán az elveim, majd az élvezeteim és legvégül ami sok időt vett igénybe a kutatásaim, megtapasztalásaim,s végül ami ezekhez kellett a logikus gondolatokat szeretem

2011. nov. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!