Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nem ismerem a...

Mit tegyek? Nem ismerem a saját városomat! Ha valahova el kell menni akkor a Google Maps-t használom :D Már gondoltam arra is hogy bemagolom az utcákat, hogy mi hol merre.

Figyelt kérdés

Születésem óta itt élek, nem járok sehova. Minden itt van a közelbe, a ház előtt boltok, suli 100 méterre.

(Debrecen) 18/F



2013. jún. 8. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem ismerem az enyémet (Kaposvár)... de ezzel mi a baj?
2013. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én se az enyémet, nem vagy egyedül.

Mindig azt szoktam kérni, hogy ne azt mondják, hogy Erzsébet tér, vagy XY utca, hanem hogy például a Tóth cukrászda mellett az a nagy sárga ház. Monddjuk utána már tudom, hogy akkor annak a térnek mi a neve :D


Ahol élek, ott természetesen ismerős vagyok, de a város másik végében, ahova éve kétszer megyek, nem.

2013. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az eddigi helybéli, baráti társaságaimmal az volt az alap programunk, hogy sétáltunk, "császkáltunk", körbe körbe jártuk a városunkat (Vác). Így ismertem meg a a legtöbb üzlet, cukrászda, kocsma vagy étterem helyét is. :)
2013. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó nektek, én még üzletek nevéről sem tudom felismerni az utcát. A buszpályaudvarig, vagy a vasútállomásig nem találnék el magamtól. Barátaim nincsennek!
2013. jún. 9. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!