Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félénkség leküzdésére van...

Félénkség leküzdésére van tippetek? Örülnék, ha tudnátok ajánlani valami hasznos könyvet, szakembert a témában.35N

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi. Pontosabban az a lényeg, hogy fogadd el önmagad, hogy ilyen vagy. Ha 35 évesen ilyen vagy, akkor nem is leszel más. Én is ilyen vagyok, néha persze rosszul érzem magam, hogy a saját börtönömben vagyok, de úgy fogom fel, mint egy fajta fogyatékosságot, ami megnehezíti az életet, de ha ügyes az ember, akkor együtt tud élni vele úgy, hogy mégsem akadályozza, mint ahogy egy kerekesszékes is találhat magának megfelelő munkát, csak a képességeihez kell igazítani. Neked is meg kell ismerned magad és mindig felismerned a szituációban a lehetőséget, semmiképp sem elkeseredni. Még van egy jó hírem, de nem is hinnéd, hogy sok férfinak ez kifejezetten tetsző tulajdonság. Ha sikerül helyére raknod a dolgokat, már jobban leszel egy kicsit és nő az önbizalmad is.
2013. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Imádom a félénk nöket
2013. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!