Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Élni akarok. De, hogy?

Élni akarok. De, hogy?

Figyelt kérdés

16/L vagyok és lehet,h hülyén hangzik de "élni" akarok. Úgy értem,h elég unalmas az életem. Vannak barátaim ezzel nincs gond(pasi nincs) de mégis... ha belegondolok,hogy mit is tudok majd mondani a gyermekeimnek ha megkérdezik,hogy mit csináltam amikor tinédzser voltam hááát... nem sok mindent.

Nem drogozom nem cigizem, najó NAGGGYON néha barátokkal(a NAGGGYON néha azt jelenti,h pár havonta max 2 szál)

eddig négyszer ittam (tajt részeg nem lettem csak jókedvű)

ezek szerintem egy normális tini életébe még beleférnek. NA de szóval szeretném kihasználni,h fiatal vagyok. Élvezni az életet a nyarat. Szerintetek,hogy?



2013. jún. 11. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahogy eddig. Hidd el, tök jó életed van, majd 20 év múlva rájössz. A mostani érzéseid nagy valószínűséggel a kamaszkor velejárói, túl kell lenni a dolgon.

Ha nem akarod "elvesztegetni" ezeket az éveket, keress lehetőséget a nyelvtanulásra külföldön: egyrészt kaland, másrészt óriási haszna van.

2013. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja és bazi sokba is kerül :D
2013. jún. 11. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt a nyár, barátokkal mozdulj ki egy kicsit egy-két hétre valamerre. Mindig ekkor születnek a legjobb sztorik :) Ha összeszedsz egy jó társaságot, akkor garantáltan lesz egy kis mesélnivaló.
2013. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én is így éreztem pár éve sőt néha most is mert sajna nekem lemorzsolódnak a barátaim közben :/ viszont ami abszolút bevált az nekem a koncertezés :)illetve a legnagyobb élményeket a balcsin szereztem amikor siófokon ragadtunk és egy suliban aludtunk de az hosszú sztori:Dam fesztiválokon sokféle emberrel lehet megismerkedni és minél változatosabb a társaság annál jobban fogod érezni magad:) ne az életre szóló élményeket keresd görcsösen mert azok jönnek maguktól ,keress új ismerősöket!:)
2013. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár ilyen unalmas lenne az életem... Volt már nikotin mérgezés, aludtam árokban, kukába lógatott fejjel, ébredtem már a saját hányásomban, stb... Hidd el jó ez így neked ahogy van. Nem ez az élet, hidd el. Nem kell idő előtt leamortizálódnod. Nekem sajnos lesz mit mesélni a gyerekeknek... 16\F
2013. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát én is kiszeretnék rúgni a hámból Jó oké nem annyira mint te de azért... emlékezetes tinédzser kort akarok.
2013. jún. 17. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem, én 14-15 évesen éreztem ugyanezt. Aztán összebarátkoztam a mostani bolond haverjaimmal, velük könnyen lehet emlékezetessé tenni a fiatalkort. :D De már most kezdek félni, mi lesz 5-10 év múlva. Azt mondom addig bulizz csak amíg neked jólesik, de mikor már azért iszol, cigizel, mert körülötted mindenki azt csinálja és neked már nem is nyújt akkora örömet akkor nem érdemes folytatni. De azt mondom érdemes ezt megfogadni, nekem is sokan ezt mondták még régebben, csak én mentem a saját fejem után...
2013. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!