Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is hülye vagyok...

Szerintetek is hülye vagyok hogy ilyenekre keresgélek az interneten mindennap? (Bőven lent)

Figyelt kérdés
A nap 24 óráját azzal töltöm, hogy minden kérdésemre választ kapjak.Ilyeneket szoktam beírni hogy mi az élet értelme, milyen külsejű férfiak tetszenek a nőknek, miről szól az élet, legfontosabb dolgok az életben, mit néznek meg a nők a férfiakon stb....

2013. jún. 20. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, vannak ezerszer hülyébbek is, akik a keresőbe ilyeneket írnak be, hogy "selfsucking" "www.google.com" és társai...
2013. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez is igaz.....
2013. jún. 20. 22:12
 3/4 dani900 ***** válasza:

Mondjuk próbáld meg, megkérdezni a lányokat, úgy izgalmasabb, hogy ki, mi tetszik nekik :)

Az életnek meg mindenki csak keresi az értelmét. Ami valakinek életcél, másnak semmit sem jelent, tehát, neked nem fogja senki megmondani mi az élet értelme, azt mindenki maga tudja, vagy lehet, hogy nem tudja, de nincs olyan, hogy egységes élet értelme, az szerintem egyéni lehet csak.

2013. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen
2013. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!