Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek...

Fiúk, férfiak! Szerintetek milyen egy tökéletes lány/nő? Külsőleg, belsőleg egyaránt. Mit vártok el tőle? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Na ez most nehéz lesz...

Belső: Legyen hűséges, legyen humorérzéke, legyen társasági ember, kommunikatív, megértő, valamilyen szinten türelmes, kitartó, legyenek ötletei, legyen kedves, de merjen szólni ha valami nem tetszik neki, fogadjon el olyannak, ahogy vagyok, ne akarjon megváltoztatni

Külső: Ne legyen nagyon sovány, vagy nagyon kövér. Igazából nekem az jön be a legjobban, ha a lányon van pár kiló felesleg, nem sok, de egy pár kiló. Azért az nem árt, ha a melle nem egyenlő a nullával, a segge meg az arca pedig legyen 10-es skálán legalább 5-ös.


18/F

2013. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kedves évszázad!


"fogadjon el olyannak, ahogy vagyok"

Ezt jól írod, nagyon jól, csak az összes többivel nem passzol össze amit írtál.

Ha az a vágyad, hogy fogadjon el, akkor nyilván Tőled is ezt várhatja egy lány, tehát elfogadod, akkor meg majdnem mindegy milyen. :)

2013. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves második: Ilyen szemszögből még soha sem néztem a dolgokat, de igazad van. Akkor kedves kérdező a válaszomat vedd úgy, hogy nem szóltam semmit.
2013. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólókat is figyelembe véve, a kérdés értelmetlen: mindenkinek mást jelent, hogy milyen a tökéletes lány, vagy nő.


Ez abszolút személyes és egyéni ízlés kérdése.

2013. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de talán a kérdezö különböző véleményekre kíváncsi,nem? azért irja h kort is írjatok pasik..:P
2013. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan, több ember véleményére is kíváncsi vagyok. Tudom, hogy mindenkinek más, de egem mindenki véleménye érdekel. :)
2013. szept. 4. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!