Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiány ellen tudnátok...

Önbizalomhiány ellen tudnátok mondani valamit? 15/L

Figyelt kérdés

Leírtam, hogy mik azok, amiket szeretek magamban, csupán 3 dolog lett, az egyiket nem hiszem el, a másik 2 meg tök kis dolgok, és még sokáig is gondolkoztam rajtuk. Majd leírtam azokat is, amiket utálok magamban/magamon. Na, abból 21 dolog lett, gondolkoznom sem kellett ráadásul, ahogy leírtam az egyik, jött is a másik...


Adnátok valami tippet, amivel szerezhetnék egy kis önbizalmat? Elkezdtem a Girl c. magazinban azt az "Önbizalo tuningot" vagy mit, de még csak a 2. napnál tartok a 25-ből, és nem is biztos, hogy használ.


Illetve szeretnék kívül, belül megváltozni is, hogy fogjak neki?


+ Tudnátok ajánlani valami könyvet/blogot (vagy akár film is lehet), ami szintén egy önbizalom hiányos lányról szól? Ha valaki írna, azt megköszönném. :)



2013. jún. 27. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Megprobalok neked segiteni, de nem tudom, hogy mennyiben tudok hasznos tanacsokat adni, mert en se uszok az onbizalomban, sot mar kezd kiszaradni.:( Gondolom erted, hogy mire celzok. Meg a korunk is egyezik. :D

Amit megfigyeltem es fontos az a dolgokhoz a hozzaallas. Az egyik dolog az ha ugy kezded a napod, hogy na ... egy ujabb nap, halalraunom magam, ugyse szeret senki stb igy 90%-ban biztos, hogy nem lesz jo napod. Inkabb kezd pozitivan a napot es orvendj, hogy van egy ujabb lehetoseged valamit jobba tenni. ;)

A masik dolog az, ahogy magadat latod. En se vagyok megelegedve magammal, a kinezetemmel, de hogy varjuk el masoktol, hogy szeressenek ha magunkat alabcsuljuk?! Inkabb a jo dolgokat probald eszrevenni magadban.

Egy masik dolog az ahogy viselkedsz. Ha sose mosolyogsz, mindig komor vagy es nem probalsz senkivel se beszelgetni nem lesz sok sikered a kulonbozo kapcsolatok teren.

Ezeket tudom ajanlani neked es egy filmet amibol sokmindent tanulhatsz ha komolyan veszed. A neve :"A titok". Meg ismerek egy nehany filmet amik tanulsagosak, de azok vagy szerelmi vagy vallasi filmek.

Ha gondolod nekem irhatsz uzenetet. En szivesen megismerkednek veled, leirhatnad nekem, hogy mi bant, mert ugysincs sok otletem, hogy mivel toltsem a nyarat.

Remelem, hogy tudtam segiteni!

15\L

2013. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már tudod mit utálsz( ez is valami),akkor azt is tudod, hogy min kellen javítanod. Hát tedd ezt!
2013. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Pálinka
2013. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Gyakori probléma az önbizalomhiány, ezért sok megoldás létezik rá. Próbáld meg elfogadni önmagad, hiszen te is egy ember vagy, semmivel sem kevesebb mint a többiek. Ne hasonlítsd magad senki máshoz és ne csak egy magazinból vedd a megoldást. Persze abból is lehet, de nagyrészt az csak hab a tortán. Időbe telik mire megtudod, ki is vagy igazán, de megéri kivárni az időt. :)
2013. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 28. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány abból adódik, hogy szerinted nem érsz annyit mint a másik ember, ezért sokszor a háttérbe húzódzkodól, nem mert megszólalni nehogy hülyeséget mondjál...

Tudod nekem azt mondták, a másik ember seggén is csak egy lyuk van, ugyanolyan ember mint én, csak nagy ívben tessz mások véleményére!

2013. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj megváltozni, azzal csak tönkreteszed azt, aki vagy. Persze könnyű kívülállóként mondani, de próbáld meg elfogadni magad. Én is ezt tettem, és pillanatnyilag semmi bajom önmagammal. Ez vagyok én, ilyennek születtem, és így is fogok meghalni. Oké, vannak logikus ellenérvek is, de azt a témát most hanyagolom. A külsőről meg annyit, hogy nézhetsz ki bárhogy (extrém határokon belül), valakinek úgy is tetszeni fogsz. Én már csak tudom :D.
2013. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg Jack Daniels barátommal. Én arra esküszöm. Jó nagy pofám lesz tőle. :D
2013. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!