Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Le akarok szokni a maszturbálá...

Le akarok szokni a maszturbálásról és a szexről teljesen. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Azért akarok leszokni hogy ez által növeljem a tisztán látásom, és az intelligenciám, intelligensebb lehessek, mert hiszem hogy az aktív szexuális élet eltéríti az ember fejét, nehezíti a koncentrálást, stb. Jól gondolom? Hogyan szokjak le?

2013. jún. 28. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
csak feszültebb leszel
2013. jún. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Intelligensebb nem leszel sajnos akkor sem, ha leszoksz.
2013. jún. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A leszokás egy huszárvágással megoldható!
2013. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az való igaz, hogyha nem maszturbálsz minden nap, hanem csak pár naponta, az segíti a koncentrációt és a tisztánlátásod, viszont teljesen leszokni egészségtelen, hiszen mindenkinek van szexuális frusztrációja amit le kell vezetni.

Nekem az bevált, hogy rájöttem, hogy nem vagyok kanos minden este, így felesleges minden nap maszturbálnom és sokkal jobban fogom élvezni, ha csak pár naponta csinálom. Így is lett.

2013. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. :D
2013. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!