Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet ez az utóhatása a...

Lehet ez az utóhatása a szakításnak?

Figyelt kérdés
5 hónapig jártam egy csajjal, aki nagyon kihasznált, hisztis volt, öngyilkos akart lenni. Még magamnak sem akartam bevallani hogy az utóbbi időkben csak azért jártam vele hogy ne legyen öngyilkos. De felülkerekedtem magamon és szakítottam vele. Persze nem akart az lenni, csak azért mondta hogy maga mellett tartson.Ez eléggé kikészített. Szóval az utóbbi időben azt vettem észre, hogy szinte mindenkinek próbálok segíteni lelkileg, és sokkal jobban örültem akár csak egy aprónyi segítségnyújtásnak, de a kapcsolat előtt kissé bunkó voltam. Lehet hogy ez a nagy segítőkézség a szakítás utóhatása, vagy ez a kapcsolat így megformálta a jellememet?

2013. jún. 28. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak egy nyafogós búza lettél te is
2013. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szereintem neked helyen voltaz eszed nugodj meg.
2013. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!