Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hamarosan vége lesz, már nem...

Hamarosan vége lesz, már nem bírom tovább.!?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem magam, körülbelül 4-5 éve eszméletlen depressziós vagyok, most 19 éves vagyok. Valamiért lelkiismeret furdalásom van, nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de úgy érzem, mintha olyan dolgot követtem volna el, ami megbocsájthatatlan... soskzor lelkiismeret furdalásom van olyan dologért is, hogy például kapok egy csokit, de nem örülök neki, vagy vásárolna tőlem valaki valamit, de nem akarom eladni. De sokszor csak "szétesik" a szívem, és lelkiismeret furdalásom van ok nélkül.

Mindig magam alatt vagyok, és rendkívül magamba forduló lettem, képtelen vagyok nevetni, és élvezni jófej emberek társaságát, folyamatosan szorongok. Régen elképesztően nagy lelki erőm volt, vidám voltam, mindenki kedvelt, pont az ellentéte lettem...

Úgy érzem ronda vagyok, és hogy szűz maradok örökre, úgy érzem senki nem kedvelhet, úgy érzem, hogy semmire nem vagyok képes, mert úgyis feladom idővel, így már bele sem vágok semmibe... Egyszerűen megöl a magány is. Nincs pénzem bulizni járni sem, sosem volt bulizós korszakom. Nincsenek barátaim. az iskolában az osztálytásaim nagyon unintelligensek, és nem kedvelem őket, semmiről nem tudokbeszélni velük... Nem tudom leírni mit érzek, hamarosan nem fogom ezt tovább bírni...



2013. júl. 11. 23:15
1 2 3
 1/28 Trauboy válasza:
47%
Lehet, hogy megátkoztak! De elmehetsz egy pszichológushoz! :|
2013. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Egy ork ***** válasza:
100%

Sportolj! Egyébként hány éves vagy?


Kedves 1#. Babona.. semmi nem igaz belőle!

2013. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Mintha engem írtál volna le. Még a kor is stim.

Úgy érzem, te is lány vagy.


Dokihoz kellene fordulnod.

2013. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, kyokushin karatéztam, de azt is abba kellett hagynom a buszok járata miatt, tehetséges vagyok, de ezt sem használtam ki... felelselges már azt is csinálnom, úgysem érhetnék már így el semmit, amit szerettem volna.
2013. júl. 12. 00:28
 5/28 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez, mert ez nem játék..
2013. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Képtelen lennék egy idegen embernek sírni, aki elmond pár egy átlag ember számára hasznosnak tűnő tanácsot, majd felír 2 gyógyszert... Rám nincsenek hatással a szavak, én is képes vagyok ugyan iylen problémával küzdő embernek tanácsot adni, de én más vagyok. Rajtam nem tudna segíteni már senki.
2013. júl. 12. 12:14
 7/28 anonim válasza:
100%
2 dolog miatt történik/het ez veled! 1.-Karmád(tetteid) cipeled előző életedből,(vagy a mostaniból)! 2.- nyersen fogom ki írni,másképp nem is tudnám-selejtként(genetikai hibák)születtél! + ,.környezeted IS lehet a feleős azért miért olyan vagy most amilyen,vagy csak egyszerűen nem bírod a "stresszt" nyomást,ami ér minket percről percre. Én úgyan így vagyok ezzel,amit most te érzel! Csak én már 20 éve kínlódok nap,mint nap ezzel! Tanácsom a következő-> Ne add fel,ne csinálj magadban kárt semmiképp,vegyél Buddhista könyveket,olvasgasd a bölcsességeket...sokat segít "túlélni a napokat',Tanulj,vagy dolgozz,mert az leköti az embert!Sportolj hetente többször!Légy kemény:))....Ja egyébként valóban nem tudnak segíteni a dokik az ilyen "életkedv elmenéstől". Még egy jó tanács,ha már semmi sem jött be amit ezelőtt írtam,hogy miért ne légy öngyilkos! Nézd meg az embereket az utcán,az autókban,a plázákban,TV-ben,itt ezen a gyakori kérdéses oldalon...szarnak egymásra az emberek...könnyű ide írogatni hogy "menj el doktorhoz",,,de aki ezt írja foggggalma nics hogy abban aki kérdezi mit érez amikor felteszik kérdést itt! Összefoglalva...ne vedd komolyan az életet,,,dolgozgass,,,de ne akarj a sok birka után menni.Ne idegeskedj senkin,,abszolút ne...nevesd ki,,és a főnököm arcába is simán belenevetek,,és elszégyelve magát elhagyja a terepet:)).Ha még barátom van valami kérdésed nyugodtan tedd fel,,válaszolok.Szép napokat.
2013. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
5. vagyok, de a gyógyszer tudna.
2013. júl. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem jelenítette meg az üzenetet amit küdltem... Nem akarok gyógyszereken élni, bár alapvetően élni se már...

Nem látom értelmét, hogy ideiglenesen jó kedvre derítsen valami, és hogy mindig feláljak, ha úgyse leszek boldog soha.. Akkor pedig felesleges itt kinlódnom, nicns értelme a keresű életnek.

2013. júl. 13. 11:33
 10/28 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm, hogy próbáltatok segíteni, de rajtam már nem lehet. Sajnos nem vagyok egy átlagos ember, túl sokat gondolkodom, és tudom, hogy mi az igazság, és mi lesz a sorsom. Valahogy én ezt nem tudom elviselni, egyszerűen képtelen vagyok beletörődni, és gyűlölöm magam ! Tényleg jobb ha meghalok... Bocs mindenkitől !
2013. júl. 13. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!