Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol találok jó teszteket,...

Hol találok jó teszteket, amik segítenék megmondani milyen irányban keressek magamnak munkát?

Figyelt kérdés
Sajnos semmi ötletem, leérettségiztem, de kellene egy szakmát is szereznem.
2013. júl. 20. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Hy!

Az ilyen tesztek nem a legjobbak,de talán irányvonalat tudnak adni.

Én azt mondom hogy ne tesztelj.

Ülj le gondolkodj egy picit,hogy végül is mi az amit szeretsz csinálni,mi az amiben jó is vagy,és abban az irányvonalban menni tovább.Ha nem akarsz továbbtanulni és menni akarsz dolgozni,akkor elárulom hogy egy érettségivel senki leszel kevés fizetésért és nem fogod megtehetni hogy válogatsz a munkahelyek közül!

Én 24 évesen találtam meg azt a szakmát amit szeretek is csinálni és jó is vagyok benne!Nos azóta nagyot változott az életem ,mert addig csak egy szerencsétlen léhűtő voltam.

Pl:Ha ügyes vagy abban hogy asztalos munkákat csinálj otthon,és ha szívesen is bütykölgetsz akkor érdemes elmenni asztalos technikumra és szakmunkásra.Megjegyzem érdemes ezt már jól tanulni,gyakorlati órákon is jobban odafigyelni.A célod legyen az hogy te legyél a legjobb szakember,egy ilyen hozzáállással nem lesznek anyagi gondjaid mert ez megtérül.

Ha szereted a sűrgést forgást szeretsz emberekkel foglalkozni akkor ajánlom hogy menj el vendéglátó vagy turisztikai iparba.

Ha nagyon vágod és szívesen mókolsz számítógépen,és tudod is mi az hogy forráskód,meg különböző programok megírása akkor menj el kockának továbbtanulni :)

Rengeteg jó szakma van a lényeg hogy menj el szakmára és technikusira is.Nekem csak simán szakmám van,Én dolgozok a pénzért.akinek technikusija van az meg elvan a pénzéért és többet kap.Szóval érdemes elmenni szakmára és továbbfejleszteni magad!Semmire se menjél el amit csak azért csinálj meg hogy meglegyen mert azzal csak az idődet pazarlod!

2013. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!