Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A 12 éves öcsém miért nem tud...

A 12 éves öcsém miért nem tud laza lenni a kamera előtt?

Figyelt kérdés

pl felvennénk vmi előre szerepre megírt videót, de nem tudja úgy eljátszani, hogy poénos legyen


ez vmi önbizalomhiány vagy mi lehet?

vagy csak nem alakult ki még a humorérzéke



2013. júl. 24. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A humorérzéknek ehhez semmi köze...

Ez inkább egyfajta lámpaláznak tűnik.

2013. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lámpaláz azaz :) Nekem is ilyen 12-13 éves koromba volt ez a senki ne fényképezzen le, meg utálom a kamerát, most meg kibírom és élvezem is :D Ki fogja nőni :)
2013. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs az öcsédnek, lámpalázas, ennyi. Nem mindenki szeret szerepelni. Lehet, hogy idővel elmúlik neki, de nem biztos. Én a mai napig kicsit zavarban vagyok ha fotóznak, filmeznek, pedig már 20 éves vagyok.
2013. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

direkt olyan videók ezek amibe korábban beleegyezett..

de szerintem azzal állhat kapcsolatban, hogy még nem elég idős ehhez, nincs elég tapasztalata


node..köszönöm, hogy válaszoltatok

2013. júl. 26. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!