Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiútársaság! Mit csináljak...

Fiútársaság! Mit csináljak hogy jól érezzem magam lányként?

Figyelt kérdés

Megyünk fesztiválozni a párommal és a barátokkal, haverokkal, de sosem tudok felszabadulni. 18 éves vagyok, de apró, vékony, nincsenek nagy dudáim, telt idomaim...

Gondoltam már erre is hogy ezért nem vonnak bele beszélgetésekbe, elnyomva érzem magam. Két fiú van akivel el tudok beszélgetni, nevetni, őket régebb óta ismerem, de azért még is csak, ha beülünk egy kocsmába, mindenki mindenkivel beszélget.

Pici vagyok és mintha eltűnnék közöttük, csak teperek a párom mellett, aki különben mindig mellettem van, de nem csak vele kéne beszélgetnem.

Mindig is úgymond "művészlélek" voltam és nagy társaságban is elvagyok magammal, a gondolataimmal. De ezt azért még sem kéne csinálnom, ki kéne kapcsolni az agyam, és rájuk koncentrálnom, de már bocsánat: ennyi farok között egy pici lánykának nehéz felszabadulnia.

Segítsetek! :C



2013. júl. 26. 09:16
 1/3 yuda ***** válasza:

Már te is megbocsáss, de épp elkezdtem volna beírni valamit, mert születtek gondolataim, mikor utolsó sorodban azt olvasom, hogy te, mint pici lány művészlélekként faroknak nevezed a ffi-akat.

Biztos ezt cukiságnak szántad, vagy felétek ez a dívi és a művésziesség, de felénk ez alpári és bunkó.

Nem nemiszervként határozzuk meg az emberek identitását.

Lehet hogy itt kezdődnek a problémáid.

2013. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, bocsánat ez tényleg durva volt...
2013. júl. 26. 09:23
 3/3 A kérdező kommentje:

A művészlelket nem hiába raktam idézőjelbe, nem vagyok az, csak magamnak alkotok, látom a dolgoknak a szépségét, semmi több.


Akkor javítom magam: "ennyi férfi között egy pici lánykának nehéz felszabadulnia."

2013. júl. 26. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!