Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány éves korig OK hinni a...

Hány éves korig OK hinni a csodákban? 15F

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár életed végéig. Sok felnőtt gyerekesnek tartja, de azért egy ici-picit mindenki hiszi, reméli, hogy csak jó dolgok várnak rá. Okosan, a realitások talaján maradva szabad, és kell is hinni a csodákban.
2013. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és mi a realitás? pl ha hiszek gyerekes dolgokban? most leírni nem írom mert ciki
2013. júl. 27. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
A realitás a valóság, ami tényleg létezik, a csoda pedig valami kézzel meg nem fogható, a józan ésszel meg nem magyarázható történés, ami csak akkor történik meg, ha erősen hiszel benne.
2013. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ciki? Itt névtelenül minden nélkül nem tök mind egy? :D
2013. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó akkor hiszek a tündérekben nah xD
2013. júl. 27. 21:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Hm, érdekes. Ez igazából nem is a ciki kategória. Mármint olyan nonszensz hogy 15 évesen még hiszel olyan dolgokba amik köztudottan kitalációk.
2013. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de mivan ha nem? mert pl lehet vannak sőt... én egyszer... nah hagyjuk xD
2013. júl. 27. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Rézfaszú baglyok is létezhetnek szerintem, csak senki nem vesz komolyan.
2013. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne kezdjétek el ostorozni,ha ő szeretne hinni bennük,akkor hagy higgyen,nem lehet érte gúnyolni,nem azokban a barbár időkben élünk mikor büntették a gondolatainkat.Én hiszek a multiverzum elméletben,és biztos vagyok benne hogy van egy univerzum amiben léteznek tündérek,vagy éppen csak és kizárólag tündérek,van egy ahol mindenki vörös,van egy ahol az összes film és mesekarakter valódi,van egy ahol dinoszauroszok a háziállatok,van egy ahol minden ugyan olyan mint itt,csak épp mindenki balettozva közlekedik,és senki sem tud meggyőzni arról hogy nem így van,mert ez engem boldoggá tesz,és nem fogok lemondani erről a kis boldogságról azért mert másnak tudományos vagy vallási szívrohama van.
2013. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!