Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy gameplay videó az miért...

Egy gameplay videó az miért lehet annyira érdekes egy youtube-ot néző számára?

Figyelt kérdés

már láttam párat, csak, hogy elhessegessem az előítéletek, de akkor sem értem, hogy miért lehet egy embernek azért több ezer, sőt láttam olyat is akinek 20 ezer feliratkozója, mert gameplayeket csinál??


vagy csak az lehet az ok, mert az ember azokra talál rá a legkönnyebben vagy mi?



2013. aug. 5. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De ha azt nézed van a másik véglet is mikor fent van 200 gameplay videója, feliratkozója meg nézettsége meg alig.
2013. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát én épphogy azt tartom a normálisnak, ha nincs semmi nézettsége szinte, mivel egy gameplay-ben szereplő bármi történés, az nem az ő műve, hanem egy teljesen más sok száz emberből álló csapaté, erre csinál rá egy videót, beszél rá és nézik rengetegen..
2013. aug. 5. 14:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez azért nem rendezhető le ennyivel. :D Ha valaki csinál egy vlogot, mittomén a szék se az ő műve amin ül közbe, még is rajta van a videón. :D
2013. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy még jobb példa. Felvesznek egy autóversenyzőt videóra. Hát rohadjon meg, azt az autót nem ő építette, csak vezeti. :D
2013. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hmmm.. ezek mind részletek amikről ti beszéltek, de a gameplay videóknak pont egy teljes játék adja az alapját, nem csak úgy benne van..nélküle nem is lehetne megcsinálni, viszont amit mondtál, hogy egy szék, vagy egy autó..ezek még csak-csak nélkülözhetők..vagy, ha nem akkor nyilván jön a reklámfeltüntetés ilyenek..de ez is már más téma
2013. aug. 5. 15:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem ezt a gondolatmenetet. Igen, mindenki tudja, hogy a játékot nem ő csinálta, csak játszik vele... Miért ne tehetné fel ahogy játszik vele? Főleg ha esetleg segítséges is gyújt ezzel más gamereknek akik elakadnának. Bocs de ennek az egésznek tök olyan szaga van mintha csak irigykednél más sok subbal rendelkező vidisekre, mert a te videóiddal nem foglalkoznak...
2013. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy döntök hogy bele szeretnék váni egy játékba, de vannak némi elvárásaim a grafikával, a játékmenet felépítésével szemben, akkor én is gameplayeket keresek. Ha rajtam kívül még 1000-en így tesznek, esetleg pont az övére kattolnak, máris van egy pár nézője. Ha pedig részletesebb keresésbe fogok és találok egy normális fazont aki igényesen megcsinálja, bemutatja a játékot akkor én is van hogy követem a vidóit, így könnyebb szemezgetnem.
2013. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
na úgy látom, elbeszélünk egymás mellett, végül is van benn valami abban amit mondasz, én is ezt szoktam néha csinálni, de az túlzás számomra, hogy valakinek emiatt legyen több ezer feliratkozója..irigykedem és egyúttal furcsállom..de igyekszem elfogadni, hogy erre van igény, elvégre a lehetőség megvan rá, hogy bárki bemutathassa más művét, akkor miért ne tegye..
2013. aug. 5. 15:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Maga a játék az valóban adott és nem a videó készítője csinálta magát a játékot.Viszont abból,hogy a videó készítője videókat gyárt az elkészített játékról,abból azért a játék készítőinek is van haszna bőven.Elvégre ki ne örülne egy kis ingyen reklámnak?

Amúgy meg egy igényes gameplay elkészítéséhez nem kevés idő kell. Bár valahol megértem,hogy miről beszélsz,elvégre vannak olyan gameplayek is a neten amiknek több százezres nézettsége is van akár és maga a gameplay semmi,csönd van és úgy kell bele-bele tekergetnem a videóba,hogy ne unjam szét magam és valami fejleményt is láthassak a játékban...

De vannak azok akik szerintem igenis igényesen készítik el az t a játékbemutatót pl ez:

https://www.youtube.com/watch?v=BAvrSCvJTZQ&feature=c4-overv..


(ez a 4. videó,ezért kezdődik így a videó eleje)

2013. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
aha, lehet én túl sok ratyi gameplay videót láttam, ezt sem néztem végig, de ha érdekli az embert a játék, végül is tényleg érdekes lehet
2013. aug. 5. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!